Menu
in

Željko Obradović’i Biraz Olsun Mutlu Etmek Elimizde

Top 16’da 7. haftanın ardından yenilgisiz tek takımı olma, kendi sahasında üst üste 16 Euroleague galibiyetinden oluşan seri, kusursuz top paylaşımı ve son olarak dolu tribünler önünde oynanan Unicaja Malaga maçındaki 40 dakikalık müthiş savunma gayreti… Sizce tüm bunlar Fenerbahçe koçu Željko Obradović’i mutlu etmeye yeter mi? Bilemiyoruz…

Geçtiğimiz sezonu Madrid’deki F4’e kadar taşıyan Fenerbahçe, şimdi tarihinde yeni bir ilke imza atmaya ve üst üste ikinci kez Final-Four’a katılmaya adım adım yaklaşıyor. Münih’in yolu Ataşehir’den geçiyor, Obradović’in her top için yere atlayan görev adamlarının başarı açlığı her geçen gün artıyor.

Maçtan sonraki röportajda oyuncularına ve salonu dolduran taraftarlara teşekkür eden Obradović, birkaç aksayan noktaya değinmeden geçemedi elbette; huylu huyundan vazgeçmiyor. Avrupa basketbol tarihinin tartışmasız en başarılı koçu, benzersiz tecrübesiyle her adımını hesaplayarak atıyor, oyuncularının ve hatta taraftarın gevşemesine bir an için bile izin vermiyor. Darüşşafaka Doğuş ile oynanan son lig maçından sonra, salonu doldurmayan taraftarlara ince bir sitemi es geçmeyen Obradović’e kulak verelim.

Ataşehir’i sık kullanılanlarınıza ekleyin ve şu link üzerinden Ülker Sports Arena’daki sarı-lacivert denize dalış yapmaya hazırlanın.

Yorum Yazın

Exit mobile version