Menu
in ,

Nike Football Uygulamasıyla Oyunda Kal!

Nike ürünleri kadar yeni neslin nabzını tutan uygulamalarıyla da kalbimizi kazanmayı başarıyor. Şimdiye kadar koşu ve yürüyüş severlerin bağımlısı olduğu Nike+ ve kişisel koçumuz haline dönüşen Nike Training Club uygulamalarıyla mobil cihazlarımıza sızan Nike, şimdi de futbol bağımlılarının yanında.

Geçen ay lanse edilen Nike Football mobil uygulaması hem iOS hem de Android cihazlara uygun versiyonlarıyla marketlerdeki yerini aldı. Nike Futbol uygulamasının temel amacı futbol severleri güncel bilgilerle oyunda tutmak. Uygulamada yapabileceğiniz birden fazla şey var. Mesela Nike Futbol Koleksiyonu‘nun en yenilerini ilk siz öğrenme ayrıcalığını yaşıyorsunuz. Yeni çıkan kramponlar, formalar ve çok daha fazlası cebinize geliyor. Uygulama içerisinden kendi ekibinizi kurarak 7/24 futbol konuşabilirsiniz. Futbolla ilgili bir uygulamada olduğunuza göre, kimse size “yeter artık, sıkıldım” demeyecektir;) Ayrıca konuşmalarınızda Nike’ın özel tasarımı emojilerini kullanacaksınız. Uygulama üzerinden kendi takımınızı toplayarak maçlar organize edebilirsiniz.

Nike Football uygulaması Nike Academy seçmelerini takip etmenizi de sağlıyor. Nike’ın futbol sahalarının yeni yeteneklerini keşfetmek için kurduğu akademisine girmek için yapılan elemelerine kayıt olmak uygulama üzerinden çok kolay. Eğer Nike ürünlerini yakından takip ediyor ve futbolla hep içiçe olmak istiyorsanız bu uygulama çok hoşunuza gidebilir. Nike Football uygulamasını Android cihazlara indirmek için burayı tıklamanız yeterli.

Exit mobile version