Menu
in

Nike+ Koşu Rotalarıyla Resim Çizebilir Misin?

Nike Plus uygulamasını kullanarak koşuyorsanız neden bahsettiğimizi tahmin etmiş olmalısınız. Nike+ spor sırasında GPS ile sizi takip ederken harita üzerinden gittiğiniz yolu işaretleyerek kaydediyor. Böylece siz ne kadar mesafeyi ne kadar sürede aldığınızı ve nasıl bir yol aldığınız görebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Pek çoğumuz Nike koşu haritalarına aşinayız ancak uygulamayı kullanıyoruz ancak şimdiye kadar hiçbirimizin aklına uygulamayla çizim yapabileceğimiz gelmemişti.

Koşucu Claire Wyckoff, Nike+ ile yaptığı çizimlerle şimdilerde oldukça popüler. Koşarken köpek, portre hatta Space Invader bile çizmeyi başaran Claire’in Running Drawing isimli blogundan diğer yaratıcı çizimlerine göz gezdirebilirsiniz;)

Kendisinin bu başarılı çalışmaları pek çoğumuza ilham verdi diyebiliriz. Claire, spor yapaken çizeceği şeyi planlayarak zihin egzersizi de yaptığını söylüyor. Düşününce sıkıcı bir antremanı çok daha eğlenceli hale getirmek hiç fena bir fikir sayılmaz. Bu eğlenceli fikir yeni bir akıma dönüşme yolunda adım adım ilerliyor. Eğer siz de sıkı bir Nike+ kullanıcısıysanız takipçilerinize özel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Size güveniyoruz! Olur da denemeler yaparsanız, bizimle paylaşmayı sakın ihmal etmeyin;)

Exit mobile version