Menu
in

Yeni Sezonda Puma’dan İddialı Modeller

Sonbahar/Kış 2010 sezonunun başlamasıyla birbirinden güzel ayakkabı modelleri de Barcin.com’da yerini aldı. Ünlü spor ürünleri markası Puma da yeni sezonda birbirinden güzel tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Barcin.com’da yeni sezonda satışa çıkan Pumalar’dan birkaç tanesine yakından bakalım istedik. Bunların dışında diğer yeni sezon Puma ayakkabıları da siteden inceleyebilirsiniz.

Puma Easy Rider III Blazing: Süet ve derinin birlikte kullanıldığı Easy Rider III Blazing siyah gövdenin üzerindeki kırmızı yan bantlarıyla bir hayli ilgi çekici. Ayakkabının arkasında topuğun üstünde, önde ise dilin üstünde bulunan kırmızı Puma logosu ayakkabının stilini ortaya çıkaran detaylar.

Puma 1198 Ducati ST: Spor dünyasının iki dev ismi Ducati ve Puma’nın birlikteliğinden doğan ve tam da beklendiği gibi yenilik konfor ve teknolojiyi üzerinde buluşturan bir ayakkabı. Üzeri tamamen beyaz, tabanı ise açık gri olan ayakkabının tasarımında yalnızca yanındaki DUCATI yazısı ve arkasındaki Puma logosu dikkat çekiyor. Sadeliği kaybetmeden çok güzel bir tasarım ortaya koyan Puma bu alandaki başarısını yeni sezonda da kanıtlıyor.

Puma Yugorun: Kadınlar için tasarlanan hoş bir yürüyüş ve koşu ayakkabısı. Büyük bölümünü oluşturan file malzemesi sayesinde nefes alan bu ayakkabının rahatlığını yürüdükçe fark edeceksiniz. Oldukça hafif yapısıyla da spor yaparken daha az yorulmanızı sağlar. Topukta ve burunda antrasit renk nubuk, gövdenin geri kalanında gri file dokulu malzeme matken, yan bantlarda ışıltılı ve pembe renkli malzeme seçimi hoş bir kontrast yaratıyor. Son derece rahat tabanı, her adımda yerden geri gelen baskıyı emerek ayağınızı destekler.

Yorum Yazın

Exit mobile version