Menu
in

Logo Büyüsün!

Freelance işler peşinde koşturan arkadaşlar ne demek istediğimizi anladı değil mi? Gelelim bu ilahi cümleyi neden kurduğumuza. Eskiden logolu şeyler giymek görgüsüzlük sayılırdı, bu yaz ise en önemli trend. Yani bu yaz giydiğiniz markanın logosunu göğsünüzü gere gere taşımanız gerekiyor. Olayın geldiği boyutu şöyle özetleyelim: “LOGO BÜYÜSÜN”

Bu sene ne giydiğiniz kadar logonun ne kadar büyük olduğu da önemli bir detay. Markaların işlerine gelen bu trendi değerlendirmeleri uzun sürmedi. Kışın metrelerce uzaktan göze çarpan logolar, yaz sıcakları yaklaşınca tişörtlere sıçrayıverdi. Gelelim bizim favori görünümlerimize.

adidas Originals logosu olan bir tişörtünüz yoksa bu trendi uygulamış sayılmazsınız. Blazer ceketlerin içine ve yazlık eteklerin üstüne çok yakıştırdığımız adidas tişörtlerin yeni sezon modellerini çoktan barcin.com‘a ekledik bile. adidas logo trendini yaza uyarlayarak logosunu tropik desenler ve renkli çiçeklerle çeşitlendirme yolunu seçti. Böylece logolu tişörtünüzle tek düze görünmekten kurtulmuş oluyorsunuz.

Logo trendini uygulamak için ikinci alternatifiniz adidas ceketler. Özellikle sırtında adidas logosu olan ceketler sokak stilinde öne çıkıyor. Yaz gecelerinde havalar serinlediğinde logolu ceketinizi sırtınıza geçirerek trend nasıl uygulanırmış cümle aleme gösterebilirsiniz 😉

Sezonu geçti zannetseniz bile sweatshirt her mevsimin vazgeçilmezidir. Sweatshirlerde logosunu günden güne büyüterek gözümüze girmeyi başaran Nike’ı yine adidas Originals takip ediyor. Atletlerde ise Nike şimdilik arayı açtı gibi ama sezon daha taze, bakalım günler bize neler getirecek?

Tabii logolar sadece tekstil ürünlerini değil aksesuarları da sardı. özellikle çantalarda ve şapkalarda öne çıkan logo savaşlarında zaman zaman tipografi kullanımı, zaman zaman renkler öne çıkıyor.

Bundan sonrası size kalmış;)

Exit mobile version