Menu
in

Miranda Kerr Sunar: Reebok Skyscape

Bugünkü konumuz, reklam filmi yüzünden aklımızda Miranda Kerr‘in duşa girerken ayağında unuttuğu ayakkabı olarak kalan Reebok Skyscape. Ne demek istediğimizi daha iyi anlamak için reklam filmine göz atmanız gerekiyor. Tabii reklamı izlerken Miranda Kerr yüzünden ayakkabıyı biraz gözden kaçırmanız normal, ama merak etmeyin biz sizin için Reebok Skyscape ayakkabıların tüm özelliklerinden bahsedeceğiz.

Reebok Skyscape koleksiyonu kadınlara özel olarak hazırlanan çok hafif ve çok esnek bir yürüyüş ayakkabısı. Günlük kullanıma uygun olan ayakkabının en seveceğiniz özelliği ise çamaşır makinesinde yıkanabiliyor oluşu. Kirlendikçe yıkayabileceğiniz Skyscape tüy gibi hafif desek yeridir, çünkü ağırlığı sadece 140 gram. Hem hafif hem esnek olması seyahatlarde taşınmasını da kolaylaştırıyor.

Gelelim uzaktan bakınca yumuşacık görünen taban kısmına. Reebok Skyscape tabanı aynı göründüğü gibi çok yumuşak bir yastıklamayla tasarlandı. Bu taban ayaklarınızı rahat ettirecek kadar yumuşak olmasına rağmen darbeleri emen bir yastıklamaya sahip. Bu yumuşak etkiyi güçlendirmek için ayakkabının dil ve boğaz kısmında da yastıklamadan yararlanılmış. Böylece ayağınızı rahatsız etme ihtimali de kalmamış.

Reebok Skyscape, hem görünüme hem de rahatlığa önem veren şehirli kadınların gönlünü kazanacak gibi görünüyor. Tabii birkaç sezondur Reebok’ın reklam kampanyalarında gördüğümüz Miranda Kerr’in katkısını da unutmayalım. Skyscape’in renk kartelasında pembe ve mor gibi yaz renklerine yer verilmiş. Yani hem rahat, hem hafif hem de renkli bir yaz bizi bekliyor gibi.

Reebok Skyscape modellerini satın almak için tıkla>>

Exit mobile version