in

Sözünü Tut Formunu Koru

Çoğumuz biliriz ki spor yapmanın en zor yanı başlamasıdır. Özellikle tek başınaysanız egzersiz saati geldiğinde her zaman yapacak daha iyi bir iş bulunur. Peki, ya arkadaşlarınıza her gün belli saatlerde egzersiz yapacağınıza dair söz verseniz ve onlar da size bunu hatırlatsa… Hatta size egzersiz yapmanız gerektiğini hatırlatan Lewis Hamilton olsa…

Reebok’ın yeni mobil uygulaması Promise Keeper, tam olarak yukarıda söylediğimiz şeyi yapıyor. Daha önce Nike+ ve adidas miCoach uygulamalarını incelemiştik. Reebok Promise Keeper da tıpkı bu uygulamalar gibi mobil cihazınız ve spor ayakkabınız arasında bağlanyı kurarak size özel egzersiz programı hazırlıyor. Bu programa uymanız için direktifler veriyor ve siz spor yaptıkça harcadığınız kalori ya da koştuğunuz mesafe gibi bilgileri gerçek zamanlı olarak sunuyor. Ancak Promise Keeper rakiplerinden farklı olarak, çalışma programınızı sizin seçtiğiniz arkadaşlarınız ile sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşıyor. Planlanan egzersizleri yaptığınızda arkadaşlarınız ya da Lewis Hamilton, Amir Khan, Alex Ovechkin, gibi sporcular Facebook ve Twitter üzerinden, kişiye özel mesajlarla sizi tebrik ediyor. Eğer tembellik yaparsanız da bunu bir daha yapmamanız için sizi uyarıyorlar.

Sporu ve sosyal medyayı birleştirmesi açısından güzel bir konsept yaratılmış. Ünlü isimlerin yer alması da uygulamanın artısı.

Dünyanın ünlü statları – Old Trafford

adidas Dijital Grafiti ile Barçın’ı Boyadı