Menu
in

adidas 2011 sonbahar/kış koleksiyonlarını tanıttı

adidas’ın 2011 sonbahar kışı için hazırladığı hem kadın hem de erkek ürünlerinde en dikkat çekici özellikler, canlı renkler, eğlenceli tasarımlar ve ileri teknoloji.

Kadınlara yönelik hazırlanan ileri teknoloji konseptli adilibria koleksioyonunun yanı sıra danstan esinlenilen VRV koleksiyonu, jimnastik amaçlı Clima 365 ürünleri ve yalnızca 160 gr ağırlığında antrenman ayakkabısı adiZero, bu sezon kadınları bekleyen ürünlerden bazıları. Özellikle VRV koleksiyonu parlak, göz alıcı renkleri ve desenleriyle genç kızların ilgisini çekecek.

Adilibria koleksiyonunun hedefinde ise yine dışarıda zaman geçiren, tempolu yaşayan kadınlar var. Yoğun tempolu bir hayatın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde fonksiyonel tasarlanan adilibrio koleksiyonu tarzıyla da beğeni toplayacak. TechFit Powerweb Tee ve adilibrio Graphic Tee bu ürünlerden birkaçı.

Erkek kreasyonları ise tamamen spora ve sokak modasına odaklanmış. Performans ürünleri ve günlük giyim ürünlerinden oluşan tasarımları, spora giderken de arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda da tercih edebilirsiniz. adidas yeni sezon performans ürünleri arasında en çok dikkat çekenler; Lionel Messi’nin kullandığı Clima 365 grubu, Nani’nin tercihi TechFit koleksiyonu,  Alman futbolcu Podolski’nin tanıttığı erkek iç giyim ürünleri ve David Beckham’ın tanıttığı Essentials koleksiyonu ürünleri.

adidas yıldız savaşlarındaki yeni yıldızını tanıttı.

Yorum Yazın

Exit mobile version