in

adidas Kişisel Koçunuzu Cebinize Koydu

adidas global bir pazarlama kampanyasıyla yeni ürünü olan miCoach‘ı lanse etti. 60 saniyelik bu reklam filminde David Villa, Andy Murray, John Wilkinson, Reegie Bush, Victoria Pendleton ve Jessica Ennis gibi yıldızlar boy gösteriyor. adidas bu muhteşem ürünle haftasonu sizleri dışarı davet ediyor.

Peki nedir bu miCoach?

miCoach IPhone’unuza ya da Blackberry’nize indirebileceğiniz son derece kolay bir kullanıma sahip kişisel antrenör uygulamasıdır. Ücretsiz olan bu uygulamayı indirip telefonunuza yükleyerek koşu ve yürüyüş başta olmak üzere egzersizlerinizi eskisinden çok daha verimli şekilde yapabilir ve antrenmanınızla ilgili verileri saklayıp geçmişle karşılaştırabilirsiniz. MiCoach’ın web sitesini kullanarak kendi hedefleriniz doğrultusunda kilo verme, kondisyon depolama ya da önünüzdeki zorlu maça hazırlanma programlarını oluşturabilirsiniz. Üstelik tamamı cebinizde ve kullanımı çok kolay!

Uygulama hareketinizi, hızınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi ölçmek için GPS teknolojisini kullanıyor. Antrenmanınızla ilgili belirlediğiniz hedefleriniz doğrultusunda, sizi kendinizi yeterince zorlayıp zorlamadığınız konusunda size eş zamanlı bilgi aktarımında bulunuyor.

KOŞ! Eğer yeterince hızlı koşmuyorsanız kişisel koçunuz sizi hızlanmanız yönünde uyarıyor.

ANTRENMAN BİTTİ! Uygulama tüm antrenman verilerinizi MiCoach web sitesine yüklüyor. Böylece tüm antrenmanlarınız kayıt altına alınıyor ve gelişiminizi yakından takip edebiliyorsunuz.

Benzer bir sistem Nike ve Apple işbirliği ile birkaç yıl önce karşımıza çıkmış ve Nike+ çılgınlığı tüm koşucuları sarmıştı. adidas miCoach bu uygulama ile ne çip, ne çip uyumlu ayakkabı sahibi olmanıza gerek kalmadan antrenmanınızın tadını çıkarma fırsatı vermiş oldu. Özünde bir koşu markası olan ve bu spor dalına oldukça ciddi yatırımlar yapan Nike firmasının adidas’ın bu atağına karşı nasıl cevap vereceği merak konusu…

adidas 1984’ten Selamlar

Boris Diaw Konak Barçın’daydı