in

All-Star Tamam, Ya Play-Off?

17 galibiyetle kabus gibi sezonun ardından 2015 draft’ında 4 numarayı kaparak teselli bulan Knicks camiasının hevesi, “Letonya mı, orası da neresi?!” ülkesinden Porziņģis’in adının anons edilmesiyle bir an için kursaklarda kalmıştı. Hayaller Towns ya da Okafor, gerçekler ise 2.21’lik bu beyaz adamdı; ama kimya tuttu, Porziņģis tekrar play-off adayı haline gelen Knicks’in bir parçası olmayı başardı. Elbette ki, Carmelo Anthony’nin yardımlarıyla!

Üst üste 6 mağlubiyetin ve koç değişikliğinin ardından (pardon, koç demişim!) play-off resminin hemen dışında kalan Knicks’te tüm gözler Melo’nun üzerinde -son yıllarda hep olduğu gibi-. 14 Şubat gecesi Toronto’daki All-Star maçında Doğu ilk beşinde sahaya çıkan 31 yaşındaki oyuncu, kariyerinin dokuzuncu All-Star macerasında 500 binin üzerinde oy almayı başardı.

Dizindeki sakatlık nedeniyle sıkıntı yaşayan Melo, yıllardır konuşulan ve iki taraf için de hayırlı olabilecek bir takasla ikametgâhını değiştirmeyi düşünüyorsa, önce All-Star cümbüşü, sonra da play-off bileti kendisine yardım edecektir. 21 sayı-8 ribaund-4 asistlik normal sezon ortalamasıyla hala ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu ispatlayan Carmelo’nun ayak izlerini takip etmek için şu linke tıklayabilirsiniz.

Air Jordan starları all starda sahada yazımızı da inceleyebilirsiniz.

The Clash’ten Neymar’a Geliyor!

Koşu Sonrası İçin En İyi İçecek Tarifleri