in

Basketbol Tutkunlarına Özel Yılbaşı Hediye Önerileri

Yeni yıla geri saymaya başladığımız bu günlerde sizin için sportif hediye önerileri hazırladık. İlk olarak basketbolseverlerin kayıtsız kalamayacağı hediye önerileriyle başlıyoruz. Basketbol tutkusuna kapılmış sevdiklerinize hediye seçerken en sevdiği oyuncuları, renkleri, eğer basketbol oynuyorsa oynadığı mevkiyi göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yeni sezonun trend basketbol ürünleri arasından farklı bütçelere uygun olarak seçtiğimiz hediye önerilerine geçelim.

Basketbol ayakkabısının en değerli yanı oyunu profesyonel oynayanların da bu malzemeleri seçmesi. Çok para alıyorlar da bu ayakkabıları giyiyorlar durumu yok. Şu an NBA’in en önemli 3 oyuncusu LeBron James, Stephen Curry ve Kevin Durant‘i yol göstericimiz olarak seçmeyeceğiz de kimi seçeceğiz. Yani hediye alacağınız kişi iyi bir basketbol oyuncusuysa kendisini bu hediyelerle bulutların üzerine çıkartacağınız kesin;)

basketbol-ayakkabisi

Basketbol tarzı rahatlığından ve stil sahibi görünümünden dolayı sahaların dışında da en sevilenlerden. Hoodie’ler zaten artık giyim yaşamının bir parçası. Şort kadınlara göre daha az üşüyen erkeklerin akşam evde bile giydikleri vazgeçilmez parçaları. Basketbol için tasarlanan eşofman altları ise spor giyimin en trend parçalarından biri haline dönüştü.

basketbol-giyim

Geliyoruz uygun fiyatlı hediye arayanlara! Kolluk veya saç bandı gibi aksesuarlar spor modasının bir parçası gibi görünse de işin aslı öyle değil. Sevgiliniz, eşiniz, arkadaşınız kolluk taktığında Kyrie Irwing gibi şut atmayacak ama minik bir sakatlığı varsa sahada kendini daha iyi hissedecek. Diyelim bir sakatlık durumu yok “cool”, havalı olmak da ne sakınca var!

basketbol-aksesuar

Saç bandı ise sadece uzun saçlılar için değil kafa bölgesinden deliler gibi terleyenlerin hayatını kolaylaştırmak için. Yine tekrar ediyoruz “cool” olmayı sevdiklerinize çok görmeyin. Gelelim basketbol topuna. Spor salonlarındaki sahaların temel sorunu topların eskimiş olması. Mahalle sahalarında da iyi bir top her zaman artı puan. Özellikle çocuklar için geçerli bir kural vardır: Topun sahibi mutlaka oynar!

Yeni yıl sevdiklerinizi mutlu etmek için sadece bir bahane olsun. Hedefi 12’den vuracak hediye önerilerimiz için takipte kalın;)

Geleceğe Dönüş’e Çok Az Kaldı

Koşucular İçin 10 Altın Kural