in

Çekilin yoldan, Nike Air Force 1 Geliyor!

Bu başlığı görünce hemen içinizden “nereye geliyor, zaten yıllardır var” demek geçiyordur eminim. Ancak Nike Air Force 1’in bembeyaz modeli son günlerde moda bloggerlarının merceği altına alınmış durumda. Kafamızı nereye çevirirsek beyaz Air Force 1 ayakkabılarıyla paylaşım yapan bir blogger görünce sizi hemen konuyla ilgili uyaralım istedik. Biz şimdiden uyarıyoruz, hemen kendinize bir çift edinin. Sonra sizi facebook sayfamızda “bana getirtemez misiniz?” yazarken görmeyelim yoksa bozuşuruz.

Madem Nike Air Force 1 tekrar moda olduğuna göre tarihçesine bir göz gezdirmekten zarar gelmez. Bruce Kilgore tarafından tasarlanan ayakkabı, Nike tarihinde Air teknolojisinin kullanıldığı ilk basketbol ayakkabısı olarak tanınıyor. İsmini ise Amerika Başkanı’nı taşıyan Air Force One uçağından almış.  koleksiyonun low, high ve mid seçenekleri bulunuyor.

Nike Air Force 1 ilk kez 1982 yılında piyasaya sürülüyor. O günden beri 1700’den fazla renk çeşidiyle tekrar tekrar karşımıza çıkan Nike Air Force 1 serisinin en beğenilen renklerinin başında ise beyaz geliyor. Her dönemin en sevilen ayakkabılarından biri olmayı başayan Nike Air Force 1, moda bloggerlarının kalbini fena çalmış olacak ki salgın gibi yayılmaya devam ediyor.

Değişmeyen tasarımıyla sürekli değişen moda akımlarına meydan okuyan bu güzel ayakkabıya sahip olmak için tek yapmanız gereken siteye giderek beğendiğiniz rengi seçmek. Yeni ayakkabılarını Instagram’da paylaşırken bizden (@barcincom) bahsetmeyi unutmayın:(

Nike Air Force 1 modellerini satın almak için tıkla>>

Nike Magista: Futbolda Yeni Sayfa

Spor Sakatlıklarını Önlemeye Yardımcı Kıyafetler

En Sevdiğimiz Fitness Uygulamaları