Menu
in

Daha şekilli kalçalar ve vücut için Reebok EasyTone

Reebok kadınlara vücutlarını şekle sokan yepyeni bir ürün sunuyor.

Her adımda bacak ve kalçalarınızın şekillenmesini ve sıkılaşmasına yardımcı olan EasyTone teknolojisi şimdi giyim ürünlerinde de vücudunuzu şekillendirmek üzere hizmetinizde.

İlk kez 2011 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ürünleriyle tanışacağınız EasyTone özellikli tekstil ürünleri önümüzdeki yaza daha biçimli ve göz alıcı bir vücutla girmek isteyen kadınların imdadına yetişiyor. Yenilikçi Resistone bantlarının kullanıldığı giyim ürünleri, her hareketinizde direnç yaratarak vücut kaslarını güçlendirip şekil almasını sağlıyor.

EasyTone tekstil ürünlerini spor yaparken giyebileceğiniz gibi günlük giysilerinizin içine de giyebilirsiniz. Böylece günlük işlerinizi yaparken dahi EasyTone teknolojisi sizin için çalışır. EasyTone tekstil ürünlerinin stratejik noktalarından geçen Resistone bantları, üzerinden geçtiği kasların hareketine karşı direnç oluşturarak kaslarınızı zorlar, böylece daha az hareketle daha fazla efor sarf etmenizi sağlar. Normal giysilere göre daha sıkı olan Easytone tekstil ürünlerinin bir artısı da vücudunuzu şekillendirmesinin yanında şıklığınızdan da taviz vermemesi.

Yorum Yazın

Exit mobile version