Menu
in

Efsaneye Yakışan Ayakkabı

Nike Jordan Team ISO tasarımıyla günlük giyimde, rahatlığıyla spor yaparken tercih edilecek bir ayakkabı olmayı iyi biliyor.

En iyi kalite süet ve derinin, Jordan ismine yakışan efsanevi bir biçimde  bir araya getirildiği Jordan Team ISO erkek spor ayakkabısı karşı konulamaz bir tasarıma ve giydikçe farkının göreceğiniz konfora sahip.

Ayakkabının gövdesindeki deri ve süet kombinasyonu ayağınızın nefes almasını sağlıyor.  Gövde rengiyle kontrast oluşturan dikişler ise Nike’ın küçük detayları tasarım harikasına çevirme becerisinin bir kanıtı gibi…

Ayakkabının yan tarafında ve topukta işli Jumpman deseni görenlere bu ayakabının neden efsane olduğuna dair küçük bir ipucu veriyor.

Burundan topuğa kadar uzanan Nike Zoom Phylon orta taban sayesinde, ayakkabı ayağınızı çok başarılı bir yastıklama ile kavrarken, görünüşünden umulmayan hafifliğiyle hareket serbestliği sağlıyor.

Balıksırtı desenli dış taban kauçuk malzemesiyle ve özellikle 23 numara ile işaretlenmiş pivot noktasıyla yere tutunmayı ve dolayısıyla daha kontrollü manevralar yapabilmenizi sağlıyor.

Yorum Yazın

Exit mobile version