in

Kapalı Spor Salonlarında Nike Women Training İzleri

Havalar hızla soğuyor, seçenekleri azalmış olsa da havada karada spor yapabilen spor tutkunları için kapalı spor salonları gibi bir seçenek var. Son zamanlarda oldukça popüler bir spor olarak karşımıza çıkan Kick Boks’tan hiç vazgeçemeyeceğimiz rutinlerimizden Fitness sporuna; duvar tenisi olarak da bilinen ve daha çok enerji sarf etmenizi sağlayacak Squash sporundan sayısız hareket kombinasyonu imkânı sağlayan Aletli Pilates’e kadar birçok seçenek kış mevsiminde sporcuların tercihi olabiliyor. Peki, sizin tercih ettiğiniz spor hangisi? Ve tutkunu olduğunuz bu sporu yaparken nasıl bir kıyafet tercih ediyorsunuz? Bizim bir önerimiz var: Nike Women Training ile kapalı spor salonu kombinini tamamla!

kick-boks-nike-women-training
Kick Boks

Vücut esnekliğini artıran ve kas yapımını hızlandıran bir spor olan Kick Boks için vücudu saran, sıkı bir kıyafet şart ama aynı zamanda rahat hareket edebiliyor da olmanız lazım. Bizim iki önerimiz var: Nike Dry Tank Leg model atlet ile Nike Power Poly Tayt tam da size göre! File arka paneli ve V sırt tasarımıyla antrenman sırasında daha rahat hareket etmenize olanak tanıyan bu atletle daha verimli bir spor sizi bekliyor. Özellikle sıkıştırma bölgelerinin dikişsiz olmasıyla hareket alanınızı genişletecek tayt modeli ise kaslarınızı destekleyecek yapısıyla öne çıkıyor. Yüksek bel bandıyla daha fazla esneklik imkânı sağlayan bu tayt sahip olduğu delikli yapısıyla terinizi hızlıca buharlaştırıp cildinizden kumaş yüzeyine taşır ve cildinizin daima kuru ve rahat olmasını sağlar.

squash-nike-women-training

Squash

İnsanların eğlence amacıyla duvara top çarpmasından doğan bu Fransız menşeili spor, bir tür raket sporu aslında. Tenis tutkunlarının soğuyan havayla birlikte dört duvara sığınmasıyla birlikte biz de kombin önerilerimizi hazırladık. Belli bir atiklik ve dikkat isteyen bu sporda hareketinizi kısıtlayacak kıyafetlerden uzak durmalısınız. Tıpkı teniste olduğu gibi üst atlet ya da polo tişört ile alt etek ya da şort kombini tercih edilebilir ama biz mevsim sıcaklığı sebebiyle hareketinizi kısıtlamayacak ürünleri sizin için seçtik bile! Nike Breathe Reversible Women’s Training model atlet ile Nike Pro Hypercool kapri tayt squash tutkunları için birebir. Unutmayın, her hata bir sayıdır!

fitness-nike-women-training

Fitness

Spor tutkunlarının olmazsa olmazı fitness, belki de en çok ne giysem sorusuyla karşılaştığımız bir spor türü desek? Hemen hemen herkesin bu konuda fikri vardır, fitness ile ilgili yaptığımız tüm araştırmalar sonucunda en çok tercih edilen ve bizim de önerebileceğimiz iki ürün şu şekilde: Nike Dry ve Nike Dri-Fit Contour Long. Bu yüksek belli antrenman taytı bacaklarınızı kalçanızdan paçanıza kadar saran ve ter tutmayan esnek kumaşıyla performansınızı artırıcı bir özelliğe sahiptir. Bel bandının diğer ürünlere göre daha yüksek olması ekstra bir koruma sağladığı gibi, karın bölgenizi desteklemenize de yardımcı olur. Dri-FIT teknolojisi ile de teri teninizden uzaklaştırmanızı sağlayarak kuru ve rahat bir spor yapma imkânı sağlar. Uzun kollu antrenman üstü ise ter tutmayan esnek kumaşının yanı sıra file arka paneliyle dikkat çekiyor. Bu file palet vücudunuzun daha rahat hareket etmesini sağlayarak sizin de nefes almanızı sağlıyor. Verimli bir fitness programı için kombinini hazırla!

aletli-pilates-nike-women-training

Aletli Pilates

Bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli rol oynayan temel kaslar üzerine yoğunlaşan bir tür egzersiz olan pilates, kış mevsiminde tercih edilebilecek sporların başında gelir. Nefes, kontrol ve konsantrasyonun başrolünde olduğu akıcı hareketler kombinasyonu diyebileceğimiz pilates; denge tahtası, top, lastik, çember gibi materyallerle yapılabildiği gibi temel fitness aletleriyle de yapılabilir. Aletli pilates yapmanızı kolaylaştıracak kombin önerimiz için doğru adrestesiniz. Vücuda uyum sağlayan ve özel olarak geliştirilen örgü kumaştan üretilen Nike Sculpt Training kapri tayt, kalçalarınızdan başlayarak dizlerinizin altına kadar vücudunuzu yumuşak bir şekilde sarar. Bu ürün, düz dikişlere sahip olduğu için egzersiz sırasında olağanüstü bir rahatlık sağlayacaktır. Özellikle sahip olduğu yüksek bel bandı ile uzanma ve esneme hareketlerini daha rahat yapabileceksiniz. Kadın spor kıyafetlerinin vazgeçilmez parçası olan kapri tayta ek olarak, Nike Pro Training Tank FW17 atlet de aynı rahatlığı size sağlayacaktır. Aletli pilates ile ilgili daha çok bilgi için tıklayın!

Tüm bu kombinleri Nike Free TR7 Women’s Training  ayakkabıyla tamamlamadan olmaz!

Yaz kış demeden spor yapan, tutkusu hiç azalmayan kadınlara sevgilerimizle!

Ketojenik Beslenme İle Yağ Yakma Makinesine Dönüş!

Protein Tozu İçermeyen Protein Bar Tarifleri