in

Kış Tatilinizde Sizi Sıcacık Tutacak Columbia Montlar

Kış Tatilinizde Sizi Sıcacık Tutacak Columbia Montlar

Kış aylarında kullanıcıların daha konforlu hissetmesi ve soğuk havalardan etkilenmemesi için tasarlanan Columbia mont modelleri, özel kumaşları ve ısı yalıtım teknolojileri ile benzerlerinden ayrılır. Omni-Heat, Heat-Seal, Omni-Tech, Thermarator gibi teknolojilere yer verilen Columbia montlar, nefes alabilen ancak su ve soğuk hava geçirmeyen kumaşlarıyla konforlu bir kullanım süreci sağlar. Birbirinden şık tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan Columbia mont modelleri ile soğuktan etkilenmeden kış tatilinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kışı Keyifli Hale Getiren Columbia Mont Modelleri

Kış mevsiminde soğuk havayı ve nemi geçirmeyen montlara ihtiyaç duyulur. Bununla birlikte kışlık montların ağırlık yapmayacak kadar hafif ve kullanıcının hareketlerini kısıtlamayacak kadar esnek olması gerekir. Tüm bu özelliklere sahip olan Columbia mont modelleri, kadın, erkek ve çocuklara özel tasarımlarıyla dikkat çeker. Columbia markasının kış ayları için tasarladığı mont çeşitleri ve bu montların öne çıkan özellikleri ise şöyle sıralanır:

  • 3 in 1 Mont: Yumuşak kumaştan yapılan fermuarlı iç ceket ile soğuğa karşı güçlendirilmiş dış kabuktan meydana gelen Columbia mont modelleri, üçü bir arada konseptiyle dikkat çeker. Omni-Heat teknolojisi sayesinde minik gümüş noktaları kullanarak vücudun ürettiği ısıyı muhafaza edebilen bu montlar, aynı zamanda nefes alabildiği için nem ve suyu hızla ortadan kaldırır. Dilerseniz montun içinde yer alan ceketi tek başına da kullanabilirsiniz.
  • Interchange Mont: Tıpkı Columbia yağmurluk modellerinde olduğu gibi nefes alabilen ancak su geçirmeyen kumaş kullanılan interchange montlarda Omni-Heat ısı yansıtma teknolojisi de bulunur. Ayarlanabilir etek ucu, kapüşon ve manşetler sayesinde Interchange Columbia mont modellerini anatominize ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun hale getirebilirsiniz.
  • Kayak Montu: Omni-Heat ısı yansıtma ve Thermarator ısı yalıtım teknolojileri ile desteklenen bu montlar, başparmak delikli manşetler, ayarlanabilir veya sabit kapüşon detayı, gizli cepler, fermuarlı yan cepler, koltuk altı havalandırma delikleri, çene koruyucu, entegre toz kar eteği gibi detaylarıyla öne çıkar.
  • Kaz Tüyü Mont: 650 fill dolgu kaz tüyü kullanılan bu Columbia mont modelleri suya dayanıklı kumaşı, özel Columbia teknolojileri, termal yansıtıcı özellikli astarı ve renk seçenekleriyle öne çıkar. Kaz tüyü Columbia kadın mont ve erkek mont modelleri arasında pembe, turuncu, sarı, mavi gibi canlı renk seçenekleri de yer alır.

Isı Yalıtımlı Columbia Kayak Montu Tasarımları

Soğuk havada kar üstünde saatlerce keyifli vakit geçirmeniz için tasarlanan Columbia kayak montu modelleri, kayağın yanı sıra kar raftingi, snowboard ve kızak gibi kış sporlarını da keyifli hale getirir. Dağlarda giyilmesi için tasarlanan Columbia mont modelleri, kusursuz bir ısı yalıtımına sahiptir. Omni-Heat Black Dot adlı teknoloji sayesinde vücudun ürettiği ısıyı muhafaza edebilen Columbia mont modelleri, Omni-Heat Infinity ısı yansıtma teknolojisi ile vücut ısısının %40’ını yansıtarak üşümenizi engeller. Omni-Heat Infinity, Columbia Titanium mont modellerinde de bulunur. Omni-Tech teknolojisi ise Columbia mont modellerinin nefes alabilmesini ancak su geçirmemesini sağlar.

Fermuarlı, fermuarsız, gizli gibi çok sayıda cebe sahip olan Columbia kayak montu modelleri, iç kısımda yer alan anahtarlık klipsi, entegre toz kar eteği, ayarlanabilir manşet-etek-kapüşon detayları, çene koruyucusu, kapüşon siperliği ve koltuk altında bulunan hava delikleriyle konforlu bir kullanım süreci sağlar. Kayak konseptli olarak üretilen Columbia mont erkek, kadın ve çocuk modellerinin tamamında yer verilen bu detaylar, şık tasarımlar ve her tarza hitap eden renk seçenekleriyle desteklenir.

Nefes Alabilen Columbia Yağmurluk Çeşitleri

Hemen herkese hitap eden renk ve geniş beden seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Columbia yağmurluk modelleri, su geçirmeyen ancak nefes alabilen kumaşlarıyla benzerlerinden ayrılır. Columbia ceket modelleri gibi ince yapıda olan bu dış giyim ürünleri, ayarlanabilir kapüşonu ve fermuarlı dış cepleriyle dikkat çeker. Bu yağmurlukları sonbahar mevsiminde ve ılık ancak yağışlı geçen kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siz de kış tatilinizde sıcak tutarken terlemenize neden olmayacak, hareketlerinizi kısıtlamayacak ve tarzınızı yansıtacak bir monta sahip olmak istiyorsanız Barcin.com koleksiyonlarında yer alan Columbia mont modellerini inceleyebilir, farklı fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşlerinize Eşlik Edecek Salomon Ayakkabılar

Doğa Yürüyüşlerinize Eşlik Edecek Salomon Ayakkabılar

Bahar Aylarına En Uygun New Balance Ayakkabı Modelleri

Bahar Aylarına En Uygun New Balance Ayakkabı Modelleri