Menu
in ,

Lebron 12 Yüzünü Gösterdi!

Basketbol severlerin her sene merakla beklediği ayakkabıların başında gelen Lebron serisinin en yeni üyesi Lebron 12 yüzünü gösterdi. Lansman sırasında her zaman olduğu gibi LeBron James hazır bulundu ve yeni ayakkabısının marifetlerinden bahsetti. Lebron 12 renk kombinasyonları ve kullanılan teknolojileriyle yine beklenenin üzerinde özelliklerle donatılmış. Kısa süre içerisinde stoklarımıza girecek Lebron 12’ye biraz daha yakından bakalım mı?

Lebron 12 gücün, hızın, vizyonun ve performansın muhteşem karışımından meydana geliyor. Özellikle LeBron James’in patlayıcı hızına hız katmak için tasarım aşamasında üç faktöre önem verilmiş: ekstra yastıklama, artırılmış destek ve doğal esneme. Nike tasarım ekibi Lebron 12’yi geliştirirken tasarım ve mühendislik becerilerini birleştirerek, hem tasarımıyla hem de performansıyla dünya çapında ün salmış sporculara yaraşır bir ayakkabı ortaya çıkartmışlar.

Nike laboratuvarlarında yapılan uzun süreli testler ve analizlerle ortaya çıkan Lebron 12’nin ilk olarak tabanına yakından bakalım. Tabanında beş adet altıgen Nike Zoom Air torbası bulunuyor. Bu taban tasarımı her adımda ekstra destek sağlayarak oyuncunun seri şekilde hızlanmasına destek oluyor. Ayağın basınç haritasını çıkartan özel taban tasarımı oyun sırasında ihtiyaçlarınıza uygun olarak destek sağlayabiliyor.

Hafif ve nefes alabilen Megafuse üst yüzey ikinci bir ten gibi sararak ayağın daha çok hava alarak ekstra konfora kavuşmasına yardımcı oluyor. James bir oyun boyunca yaklaşık 4.8 km mesafe katediyor. Ortalama bir basketbol oyuncusu maç boyunca tam 1000 kere yönünü değiştirebiliyor. James’in hızı ve gücü düşünülerek tasarıma eklenen Dynamic Flywire kablolar, ayağı kilitleyerek ekstra destek sağlıyor.

Lebron 12’nin üst yüzeyi ayağı kusursuz bir şekilde sarması için Hyperposite kanatların sağladığı ekstra koruma ve destekten yardım alınarak tasarlandı. Lebron 12 yeni sezonun en çok aranılan basketbol ayakkabılarından biri olacak. Önümüzdeki aylarda stoklarımızda olacak Lebron 12’yi merakla beklemeye başladık bile;)

Exit mobile version