in

Lewis Hamilton gizli görevin sonuna geldi

F1 pilotu Lewis Hamilton’ın yer aldığı ve 150 ülkede 637.000 kişinin online olarak oynadığı “Lewis Hamilton: Secret Life” oyunu 10 Kasım Çarşamba günü Londra’da gerçekleştirilen gala ile sona erdi.

Tüm dünyada milyonlarca dolar değerindeki çalıntı sanat eserlerini bulup ait olduğu yere geri götürmekle görevli gizli bir ajanı oynayan Lewis Hamilton, tüm bu görevlerde teknolojilerinden faydalandığı Reebok ayakkabıları kullanıcılara tanıttı. Reebok ZigTech ve RunTone ayakkabıların farklı özelliklerini kullanan sporcu zorlu görevlerin üstesinden geldi.

100 şanslı katılımcının yer aldığı Londra’daki galaya Abu Dhabi’den canlı video mesaj gönderen Hamilton, davetlilere özel bir kod verdi ve 100 hayranı oyunun son görevi olarak Carnaby Caddesi’nde saklı parçayı bulmaya çalıştı.

Bu oyunla Reebok’ın en yeni teknolojilerini, dünyada 637.000 kişiye tanıttıklarını, bunu yaratıcı ve eğlenceli bir oyun haline getirmenin olumlu sonuçlarından oldukça memnun olduğunu açıklayan Reebok’ın Global başkanı Uli Becker insanların dünyaca ünlü bir sporcunun gizli dünyasına tanıklık etmelerinin etkileyici bir deneyim olduğunu belirtti.

Oyun hakkında detaylı bilgiyi www.secretlewis.com adresinden edinebilirsiniz. Barcin.com’daki Reebok ürünlerini görmek için buraya tıklayın.

Efsane Formalar: Fenerbahçe Formaları

Nike Air Max Turbulence+ 16 Koşu Ayakkabısı