Menu
in

Mutlu Yıllar Barcin.com

Barcin.com ailesi 2. yılını kutluyor.

6 yıl boyunca Barcinspor.com adıyla internet üzerinde spor ürünleri satışı yapan firmamızın, Barcin.com adını almasının ikinci yılını, Barcin.com ailesi olarak, sıcak bir partiyle kutladık.

Barcin.com’un kurucusu Ali Barçın’a sürpriz yapmak amacıyla gizli gizli yürütülen parti organizasyonu hareketlerinin neredeyse tamamı, gerek  patronumuzun uyanıklığı gerekse sosyal medya kanallarında verdiğimiz talihsiz açıklardan dolayı başarısızlıkla sonuçlandı. Gece boyunca elimizde kalan tek sürpriz olan Ali Barçın maskelerimizi takıp kendisini şaşırtmaya çalışırken yine arkamızdan dolaşıp gelmesiyle “cin olmadan adam çarpmaya çalışan” tayfaya iyi bir ders verdi. Deniz Barçın’ın pasta kesmeden önce yaptığı kısa fakat anlamlı konuşma hepimizin duygusal anlar yaşamasına neden oldu. Ofis bahçesinde yakılan mangal, sucuk ekmek, şarap ve gece boyunca çalan müzikle eğlenceye doyduk. Mangalın hakkını veren Şeref abiye, müziklerden sorumlu Erdil’e, bizi yalnız bırakmayıp geceye tam kadro katılan Barçın ailesine ve her şeyden önemlisi iki hafta boyunca organizasyonu her bir detayı ile tek tek ilgilenen Funda ve Eda’ya teşekkür ederiz. Geceden birkaç fotoğraf da koyalım;

6 yıl Barcinspor.com olarak internette yer aldıktan sonra 25 Aralık 2008’de Barcin.com adını alan, internet üzerinden spor ayakkabı ve spor ürünleri satışı yapan sitemiz; güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti konularında gösterdiği hassasiyet ve hızlı servisle kısa zamanda çok tercih edilen online spor mağazası oldu. Çok yakında yayına girecek olan, tamamen yenilenen Barcin.com ile sizlere çok daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bizimle kalın, sporla kalın.

Barcin.com Ekibi.

Yorum Yazın

Exit mobile version