Menu
in

Nike Hyperdunk 2010

Basketbol ayakkabıları arasında en iddialı ve havalı modellerden biri olan Nike Hyperdunk, 2010 sürümüyle karşınızda.

Hafif, rahat ve ayağını kavrayan bir basketbol ayakkabısı arayanlara Nike Hyperdunk 2010’u gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Sahada hızlı olmak zorundasınız ve bunun için tercih ettiğiniz ayakkabı en önemli etkendir. Nike Hyperdunk 2010, gövdesinde kullanılan Flywire teknolojisiyle önceki Hyperdunk modellerinden çok daha hafif bir ürün.

Ayakkabının topuğunda ve tabanın ön kısmında bulunan Nike Zoom taban, yastıklama tekniğiyle ayağınıza çok daha hassas tepki vererek sizin bir parçanız gibi davranır. Böylece ne kadar uzun süre koşarsanız koşun ayağınızın rahat etmesini sağlar.

Siyah-metalik, gri-elektrik yeşili renkleriyle göz alıcı, gizemli ve havalı bir tasarıma sahip olan Nike Hyperdunk 2010’un tabanındaki pivot noktası yere tutunma sağlar. Böylece sahada çok hızlı hareket ederken bir anda yön değiştirebilirsiniz. Rakiplerinizi saf dışı bırakacak ani manevralarda hareketleriniz ne kadar keskin olursa olsun, Hyperdunk 2010, tabanının özel yapısı ve çok yönlü hareket kabiliyet sayesinde sizin hareketlerinize cevap verir.

Yorum Yazın

Exit mobile version