in

Nike LeBron 8 Yeni Sezona Hazır

Nike yeni sezon için hazırladığı LeBron 8’i tanıttı. Max Air 360 üniteinin Flywire teknolojisi ile kaynaştırıldığı bu yeni model, LeBron James’in oyun stilini yansıtan tasarımıyla her detayında basketbolun ruhunu taşıyor.

Nike Max Air 360 tabanı çevreleyen kırmızı alandaki inci çizgiler ayakkabının küçük hareketlere cevap vermesini sağlıyor. Tabanın ön tarafındaki esnek ve derin oluklar da farklı yönlere hareket esnekliğini artırıyor. Daha ince ve çok yönlü zigzag desenler ise koşarken aniden yön değiştirdiğinizde ayakkabının istediğiniz refleksleri vermesi için tasarlandı.

LeBron 8, hem ergonomisi hem de tasarımıyla LeBron James’in ruhunu taşıyor. Ayakkabının dilindeki “aslan başı” LeBron James’in sahada bitmek bilmeyen hırsının birebir yansıması gibi duruyor.

İki kat kalınlaştırılmış bilek kısmı bileğinizi kavrayarak ekstra konfor sağlarken, arkadan öne doğru artırılan eğim farkı ile eklem esnekliğinin maksimuma çıkarılması amaçlanıyor.

Sahada rüzgar gibi esen LeBron James’in hızlı oyununu yansıtan ayakkabının iki yanındaki Swoosh’lar arkaya doğru uzayarak görsel bir hareket ve süreklilik algısı yaratıyor.

Orta tabandaki sıkıştırılmış Phylon yüzey, Max Air 360 ünitesiyle birlikte her adımda yerden gelen tepkiyi kesip ayağınızı destekler. Max Air 360 ünitesi, ayağınızın yere bastıkça yaptığı basıncın geri dönmesiyle ortaya çıkan darbeleri emer.

Gövdede kullanılan esnek, tamamı doğal deri sayesinde gerçekten güzel görünen şık ve çekici bir ayakkabı… Tarz sahibi giyinmeyi sevenler kolay vaz geçemeyecek. Dilin altındaki dikişsiz file yüzey ayağın nefes almasını ve çok daha rahat etmesini sağlıyor.

Pratik ve Şık; BarcinBASICS Mikro Kargo Pantolon

Yıldız Savaşları Devam Ediyor