Menu
in ,

Sezonun En Trend Parçası Çoraplar! Daha Cool Bir Görüntü İçin Çoraplarını Göster!

1980’li yıllarda oldukça popüler olan çorap gösterme modası artık her sezon geçerliliği olan bir kombin stilidir. Bu nedenle ister spor isterseniz de baskı desenli çoraplarınızla bu modaya uyum sağlamanız mümkün. Hemen her kombinde yer verilen ve ayaklarınızın konforunu sağlayan çorap modelleri aktivitenize ya da tercih ettiğiniz ayakkabılara göre değişir. Ancak çoraplarınızı sergilemek  istediğinizde ya kıyafetlerinizin üzerine giymeniz ya da bileğinizi açıkta bırakan alt giyim ürünleri seçmeniz gerekir. Tayt kombinlerinde sıklıkla tercih edilen uzun soket çoraplar sade ya da bilekten itibaren desenlerle kaplıdır. Bazı modellerde ise motto veya sloganlar mevcuttur. Yaşam tarzınızı yansıtabileceğiniz bu çoraplar kişiliğiniz hakkında da ipuçları verebilir. Enerjik tasarımlarıyla sokak modasını ele geçiren çoraplar kombinlerin artık vazgeçilmez bir parçası ve siz de bu trendi uygulayarak çoraplarla yapılabilecek kombin fikirlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

Çorapları Açıkta Bırakan Zamansız Kombinler Nasıl Yapılır?

Her bir çorap neredeyse farklı bir karaktere sahiptir ve kendi karakterinize uyum sağlayan bir model seçmeniz için pek çok tasarım sunulur. Özellikle John Frank markasının çorap tasarımları, ürünün her bir yerine yapılan figür baskılarıyla oldukça sıradan görünümlere sahiptir. Havuç, çilek, biber, teddy bear, beer, boğa, köpek ve daha pek çok baskı seçeneği ile kombinlerinize esprili bir bakış açısı sağlar. Küresel bir akım haline gelen baskı tasarımlı çoraplar uzun bilek boyu ile hemen her kıyafetinizde yer alabilir. Çoraplarınızı dilediğiniz gibi sergilemenize olanak tanıyan kıyafetlerin başında ise şortlar, kapriler, etekler, elbiseler, taytlar ve kısa paçalı pantolonlar gelir. Yeni bir akım başlatmak isterseniz eğer farklı kombinlerde çoraplarınızı kıyafetlerinizin üzerine giyebilirsiniz. 

Öte yandan basic çoraplar da bu moda trendine uyum sağlayan kombinler yapmanıza izin verir. Örneğin Nike, adidas çorap modelleri ile Barçın Basics koleksiyonları sade ve sportif çoraplardan oluşur. Bu tür çoraplar ise genellikle marka ve logo baskılarına sahiptir. Bu modelleri de nike şort ya da adidas taytınızın bulunduğu kombinlerinizle eşleştirebilirsiniz. Bu sayede çorap trendine giyim zevk ve alışkanlıklarınızdan ödün vermeden dahil olmanız mümkündür.

Kombinlerinize Özgün Stil Kazandıran Çorap Modelleri Nelerdir?

Eskiden çorap sadece bir aksesuardı, bugün ise oldukça farklı bir konuma sahip. Bir kıyafeti şekillendirmek ve stilinizi güçlendirmek için çoraplar giderek daha fazla önem kazanıyor. İşte tam da bu yüzden moda ve çorap trendlerini yakından takip etmek gerekir. Öte yandan çoraplar bir kıyafetin giderek daha önemli bir parçası haline gelirken yine de rahat olmaları gerekir. 

Bir çorap koruma sağlamalı, yerinde kalmalı ve sıcaklığı düzenlemelidir. Neyse ki Nike ve adidas ya da John Frank gibi markalar tüm bu koşulları sağlamakla birlikte benzersiz stiller de sunar. Parlak renklerde veya eğlenceli ve neşeli baskılara sahip çoraplar gizlenmesi için tasarlanmazlar. Bu nedenle onları her zaman göstermeniz gerekir. John Frank markasının en çok bilinen çorap markalarından biri olması sebepsiz değildir. Burgerlerden ayılara kadar harika baskılar ile herkes için bir şeyler mutlaka vardır. Bu çorapların en güzel yanı, kombin konusunda aslında hiçbir kuralın olmamasıdır. Böylece son dokunuş için kıyafetinize uygun çorap stilini seçebilir veya kıyafetinizle birlikte kontrastı artırabilirsiniz.Neşeli ve çarpıcı çorapların yükselişi sayesinde, moda dünyasında çoraplar yeniden trend! Siz de eğlenceli ve basic çoraplarınızı sergileyerek özgün kombinler yapmak isterseniz Barcin.com çorap kategorilerine göz atabilir, stilinizi yansıtın en uygun çorap modeline karar verebilirsiniz.

Yorum Yazın

Exit mobile version