Menu
in

Sırt Çantasını Kişiselleştirmenin 7 Havalı Yolu

Okula dönüş zamanını renklendirmenin yolu biraz da kendi tarzınızı eşyalarınıza yansıtmaktan geçiyor. Okulda en yakın arkadaşımız olan olmazsa olmaz sırt çantaları birbirinden farklı renk ve desenleriyle bizi bekliyor. Ama bu çeşitlilik arasından seçeceğiniz sırt çantanızı kendinize daha da uygun hale dönüştürebilirsiniz. Siz önce bizim siteden sırt çantası seçin, sonra hep beraber nasıl kişiselleştireceğimizle ilgili birbirinden havalı fikirlere yakından bakalım:

90’lara dönüş: Yamalar

Mesela Mode49’un şu sade sırt çantasını aldınız diyelim;) Bu sırt çantası minimalist görünümüyle hem okulda hem de okul dışında hayatınızı kurtaracaktır. Ancak bu sade görünümü renklendirmenin en kolay yolu rozet ve yamalardan geçiyor. 90’ların grunge akımınına kendinizi kaptırıp kendinize rozetler ve yamalar alıp sırt çantanızı kaplayın. İşte şimdi sırt çantanızın bir eşini bulmak tamamen imkansız;)

Çocukluğunuza dönüş

Şimdi şöyle açık renk bir sırt çantasını alıyoruz ve onunla çocukluğumuza geri dönüyoruz. Çantanızı bir pandaya veya sevdiğiniz bir hayvana dönüştürmeye ne dersiniz? İki kulak, göz, ağız ve burun yapacağınız sırt çantanız artık sizin en yakın arkadaşınız olacak.

Suluboya efekti

Yine beyaz renk bir sırt çantası alarak işe başlıyoruz. Bu sene suluboya efekti çok moda olduğundan çantanızı ıslatarak sevdiğiniz renklerde boyayarak çok trend bir hale dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz efekti yaratmak için boyayı spreyle su sıkarak da dağıtabilirsiniz;)

Romantik sevenler

Romantik severlerdenseniz alacağınız sırt çantanızı danteller ve kurdelelerle süslemeyi deneyin. Görüp görebileceğiniz en romantik sırt çantası sizin olsun;) Mesela Nike All Access sırt çantasıyla harikalar yaratacağınıza eminiz.

Zımba ve zincirler

Zımbalar ve zincirleri seviyorsanız işiniz çok kolay. Önce şöyle güzel bir sırt çantası alın ve hazır alacağınız zımba ve zincirlerle gelişigüzel süsleyin.

Çocuklara özel tasarımlar

Çocuklar için sırt çantalarını süslemek de çok eğlenceli olabilir. Mesela sırt çantasından hayali karakterler veya komik canavarlar yapabilirsiniz. adidas Power III S sırt çantası sizin yeni hayali karakteriniz için harika bir başlangıç olabilir.

Batik desenler

Eğer batik desenleri seviyorsanız koyu renk sırt çantanızın rengini çamaşır suyuyla açarak çok daha farklı bir hale dönüştürebilirsiniz. Mesela şu büzgülü sırt çantasına batik desen çok yakışabilir.

Yorum Yazın

Exit mobile version