in

Soğuyan Havalar için Sportif Mont Önerileri

Soğuyan havalar, açık havada spor yapmayı sevenleri durduramaz! Yaptığınız spora uygun montlar, sizi sertleşen hava koşullarının olumsuz etkilerinden korur. Size en uygun sportif mont modelleri ile açık havada egzersiz yapmanın tadını kış boyunca çıkarabilirsiniz.

Sıcacık bir Sezon için Nike Sportswear Windrunner Tech Fleece Full-Zip Hoodie Kapüşonlu Kadın Ceket 

Windrunner Tech Fleece ceket, spor tarzda giyinmeyi sevenler için günlük kıyafetlerle birlikte şık kombin oluşturur. Boydan boya fermuara sahip ceket, özel üretim Nike Tech Fleece kumaş ile hazırlanmıştır.

sportif mont
Sportif Mont Modelleri

İnce dokuması zarif bir görünüm sergilerken rüzgarın, ceketin içine girmesini engelleyerek sıcak kalmanızı sağlar. Hafif yapısı en yoğun günlerde bile size konfor sunar. Yürüyüşe de uygun olan ceket, kapüşonu sayesinde hava şartlarına karşı ekstra koruma sağlar. Ön cepleri ile özel eşyalarınızı yanınızda rahatlıkla taşımanıza yardımcı olan Nike Sportswear Windrunner kapüşonlu kadın ceket, egzersizi günlük yaşamının bir parçası haline getirenler için tasarlanmıştır.

Nike Jordan 23 Alpha Therma Fleece Full-Zip Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket ile Açık Havada Basketbol Keyfi  

Yumuşak ve yalıtımlı kumaştan üretilen Nike Jordan 23 Alpha Therma, esnek yapısıyla hareket özgürlüğü sunar. Ceket omuzlarının dikişsiz oluşu ve omuzların sınırlandırılmaması basket antrenmanının gerektirdiği tüm kol hareketlerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur.

sportif mont
Nike Jordan 23 Alpha Therma Ceket

Kollar ve bel, geniş biyeler ile vücudunuza oturur. Böylece ani hareketlerinizde bile ceket üzerinizden kaymaz ve sizinle birlikte ivme kazanır. Ceketin hafif parlak dış yüzeyi rüzgara karşı dirençlidir. Yumuşak iç kısmı ise soğuk hava şartlarına karşı sizi sıcak tutar. Aynı zamanda üzerinde su tutmayan yapıdaki kumaş, terin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlayarak kuru kalmanıza yardımcı olur.

Nike AeroLayer Kadın Ceket ile Kışın da Koşmaya Devam

Nike AeroLayer kadın ceket; dış yüzey, astar ve bunların arasındaki yalıtım malzemesi ile toplam üç katmandan oluşur. Dış yüzeyi suya dayanıklı özel kumaş ile hazırlanmıştır. Dekoratif dikişler ile şıklık kazanan dış yüzeyin bel ve sol omzunda yer alan reflektörlü parçalar, karanlıkta görünürlülüğünüzü arttırır.

sportif mont
Nike AeroLayer Running Kadın Ceket

Balıkçı yaka tasarımı ise rüzgara karşı ekstra koruma sağlar. Koşu esnasında artan vücut ısısını dengelemek için ceket, nefes alabilen astara sahiptir. Astar ile dış yüzey arasında kalan yalıtım katmanı da vücut sıcaklığınızı korumaya yardımcı olur. Kolların koşu esnasında ayaklarla uyum içinde sallanabilmesi için kollarda esnek örgü kumaş kullanılmıştır. Bunların yanı sıra yanınızda taşımak istediğiniz özel eşyalarınız için ceket, çıt çıtlı ceplere sahiptir.

Nike Dri-Fit Neymar Jr. Football Kapüşonlu Çocuk Ceket ile Yeşil Sahalarda Şıklık

Neymar’ın araba sevgisinden ilham alan tasarımda ilk bakışta damalı bayrak detayları göze çarpar. Hafif ve sağlam yapısı ile  görselliği birleştiren Nike Dri-Fit football ceket, yeşil sahalarda hem soğuktan korur hem de stil sahibi bir görünüm sağlar.

sportif mont
Nike Dri-Fit Neymar Jr. Football Kapüşonlu

Özel Dri-Fit teknolojisi, terin hızla buharlaşmasını sağlayarak vücudu kuru tutar. Bununla birlikte yan çizgilerde yer alan file astar, yoğun maç temposunda bile vücudun rahat nefes almasını sağlar. Kapüşon ve ceplerle zenginleşen tasarım, antrenman ve maç esnasında koruma ve konfor sağlayarak maça daha iyi odaklanmaya yardımcı olur.

Outdoor Tutkunlarına Nike Therma Sphere Hoodie Full-Zip Erkek Ceket

Nike Therma Sphere Hoodie Full Zip erkek ceket, üst düzey performans gerektiren antrenmanları şıklık ile birleştirir. Aynı zamanda kişiye özel koruma sağlayan fonksiyonel bir tasarıma sahiptir.

sportif mont 7
Nike Therma Sphere Hoodie Full-Zip

Ayarlanabilir kapüşonu ve boyun kısmı ile ceket, vücut ölçülerinize göre kolayca ayarlanır. Bu sayede ceketin termal kumaşı vücudunuzu tamamen sararak olumsuz hava şartlarına karşı yüksek koruma sağlar. Yalıtım özelliği bulunan termal kumaş, vücut ısınızı koruyarak uzun yürüyüşlerde bile sıcak kalmanıza yardımcı olur.

Sert hava koşullarında size en iyi korumayı ve konforu sağlayan diğer sportif mont modellerimiz için tıklayınız.

Koşuda Kramp Neden Oluşur? Engellemek için Uygulayabileceğiniz 5 Etkili Yöntem

İdeal Fitness Programı Nasıl Olmalı?