Menu
in

Tasarımın Fonksiyonu Desteklediği Krampon: CTR360

Suni çim zeminde giyilmek üzere üretilmiş bir krampon olan Nike CTR360 Trequartista II AG, dünyanın en seçkin oyuncularından ilham alınarak, mükemmel top kontrolü sağlamak üzere tasarlandı. Genişletilmiş ön yüzeyi topu doğrudan hedefe göndermeniz artık daha kolay.

Kramponun üzerine simetrik olarak değil, yana doğru yerleştirilen bağcıklar, topa vurulan yüzeyi boş bırakıyor. Böylece topu daha iyi kontrol edebilecek, topun daha düz gitmesini sağlayacak bir tasarım yapılabilmiş. Kramponun bu alanında top kontrolünü kolaylaştıracak özel dokulu üçgen podlar bulunuyor. Nike CTR360 Trequartista II AG’de dikiş kullanımı minimum seviyede tutuldu. Böylece dikişlerin yaratacağı rahatsızlık da en aza indirildi. Tabanda ise dayanıklı TPU malzeme ve plastik dişler birlikte kullanılarak yere iyi tutunan bir krampon ortaya çıkarıldı.

Kontrol sende

Nike CTR360 Trequartista II AG’nin gövdesinde, krampon ile topun en çok temas ettiği noktalar dikkatlice tasarlandı. Maç esnasında gelen topu karşılamak için ve pas vermek için en çok kullanılan noktalar ayrı ayrı tasarlanarak top kontrolünde ve paslarda sıfır hata amaçlandı.

Nike CTR360 Trequartista II AG’nin tasarımdaki anahtar öğelerden biri de hafiflik. Kramponun iç kısmında çok hafif bir malzeme olan PORON® kullanıldı. Bu malzeme ayağınızı kavrayarak destek verirken, tabandakiTPU plaka da hafifliği ve sağlamlığıyla güç veriyor.

Tutunma

Nike CTR360 Trequartista II AG, yenilikçi tabanıyla yapay çimde maksimum performans almanızı sağlayacak özellikte bir krampondur. Hem TPU materyalin dokusu hem de dişler tutunmayı iyileştiren tasarıma sahipler.

Nike CTR360 Trequartista II AG kramponu, Barcin.com’da kırmızı-beyaz ve mavi-beyaz renklerde bulabilirsiniz.

Yorum Yazın

Exit mobile version