in

Terlikler Şehre İndi!

Sıcaklar kendini hissettirmeye başlayınca terlik aramaya başladığınızı tahmin ediyoruz. Terlikler yaz bavullarının demirbaşıdır yani tatilde ilk götürülecekler arasındadır. Ama şehirde geçirdiğimiz süre uzadıkça tatilde giyilenler ile şehirde giyilenler arasındaki keskin çizgi giderek yol oluyor.

2d5ecc827c5627388f01c50d1575918d

Konuyu terliklere yani terlik kombinlerine getireceğimizi zaten biliyorsunuz. Terlikleri sadece mayoyla veya şortla kombinliyorsanız bakış açınızı acilen genişletmeniz gerekiyor. Artık terlikler birbirinden şık kombinlerin en göz alıcı detayları arasında kendine yer buluyor. Yaz sıcaklarında şehirde kavrulmaktan şikayet ederken asla giymeyi planlamadığınız terliklerinize başka bir gözle bakmanın tam zamanı. İlham verici terlik kombinleri arasında gezerken terlik kombinlerinin baştacı olan adidas Slide, Nike Benassi ve Crocs modellerine mutlaka göz atın. Tabii parmak arası flip floplarınızı kombinlemek için de alternatiflerimiz var.

terlik-kombinleri-08

adidas Slide, sade tasarımı adidas’ın 3 çizgisiyle cool hale dönüştürebilen bir model. Kontrast iki renk avantajı sayesinde kolay kombinlenebilen terlik, her yaz sezonunda bulabileceğiniz klasik bir model. Kısacası rahat ve cool bir terlik isteyenlerin favorileri arasında.

adidas Slide terlik kombinleri

Nike Benassi: Aynı adidas Slide gibi minimalist görünümü sade renklerle birleştiren terliği ıslak ve kuru zeminde güvenle kullanabiliyorsunuz. Terlik rahatlığına kaptırıp gidenlerdenseniz birden fazla renk çeşidini değerlendirin.

terlik-kombinleri-02

Flip flop: Hepimizin gardrobunda yazı bekleyen parmak arası terliklerle şehir kombinleri yapmak sandığınız kadar zor değil. Yaz sıcaklarında kavrulmadan iyi görünmenin yollarından biri kesinlikle flip-flop terliklerden geçiyor.

flip flop terlik kombinleriCrocs: Görüntüsüne alışmak biraz zaman alsa da rahatlığına alışmak saniyeler sürüyor. Özellikle ıslak zeminde pratik kullanım sağlayan hafif ve renkli Crocs terliklerin konforunu tatmak için tatili beklemek haksızlık olur:(

crocs terlik kombinleri

Fransa 2016 Öncesi: Türk Milli Takımı’nın Turnuvalar Tarihçesi

David Robinson Hakkında İlginç Bilgiler – Infografik