in

Timberland Botlarla Yapabileceğiniz 5 Kombin Önerisi

Timberland Botlarla Yapabileceğiniz 5 Kombin Önerisi

Kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuk havalara karşı ayaklarınızı sıcak ve korunaklı tutmak için kullandığınız Timberland bot modelleri ile şık bir görünüm yakalamak da istiyorsanız yapabileceğiniz birçok kombin vardır. En şık ve kolay 5 kombin önerisi kış mevsiminde de etkileyici görünmenize yardım eder.

Timberland Botlar ile Soğuk Günleri Geride Bırakın!

Timberland markasına ait bot modellerinin kendine has bir görünümü vardır. Bu nedenle birçok kombine uyum sağlasa da zamansız ve şık görüntüsünü tamamlayan belli kombinler öne çıkar.

1- Bir Klasik: İşçi (Oduncu) Kombini

Timberland botlar ile işçi kombini denildiği zaman aklınızda Amerikan ve Alman filmlerindeki işçiler ve oduncular gelmelidir. Cinsiyetsiz ve yılların eskitemediği bu kombin için sarı – kahve tonlarında bir Timberland bot, düz paçalı koyu renk bir jean, basic bir tişört ve gömlek kullanılır. Gömleğin rengi ve deseni konusunda özgür olsanız da kareli oduncu gömleklerinin bu görüntünün tamamlayıcısı olduğunu söylemek gerekir. Ayrıca bu kombini kıyafetinizle uyumlu yünlü bir bere kullanarak tamamlayabilirsiniz. Timberland erkek bot, kadın bot ve çocuk bot kombinleri için bu salaş ve etkileyici görüntüyü tercih edebilirsiniz.

2- Tulumla Gelen Şıklık

Timberland kadın bot ve erkek bot modellerine en çok yakışan görünümlerden biri de tulumlardır. Bahçıvan ve salopet kesim olarak bilinen modeller ile uğraş vermeden havalı bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Jean tulumlar ile sarı ve kahverengi tonlarındaki botları, kadife kumaştan renkli tulumlarınız ile benzer tonlardaki botlarınızı kombin yapabilirsiniz. Tulum içine giydiğiniz balıkçı yaka kazak sizi sıcak tutarken görünümünüzü de tamamlar. Geniş bir atkı da bu kombinin aksesuarı olabilir.

3- Güzel ve Güçlü

Timberland çocuk bot modelleri ile hem çocuğunuz hem de kendiniz için tercih edebileceğiniz bir görünümdür. Timberland outdoor ayakkabı modellerinin ağırbaşlı ve güçlü duruşunu zıt bir yaklaşımla kıyafet seçiminiz sayesinde yumuşatabilirsiniz. Kız çocukları için pileli bir elbise, kadınlar için dar ve vücudu saran bir elbise modeli seçilebilir. Kombini tamamlarken dış giyim olarak seçtiğiniz montlarda klasik yerine sportif ve salaş bir görünüm tercih ederek ikonik bir tarza ulaşabilirsiniz. Kombini yaparken aslında birbiriyle uyumsuz gibi görünen parçalar bir araya geldiği zaman trend bir görünüm oluşturduğunu fark edersiniz.

4- Dayanıklı ve Sportif

Timberland ayakkabı erkek ve kadınlarda kombinlendiği zaman aynı etkiyi yaratır. Kendinden emin, ayakları yere sağlam basan sportif bir görünüm yakalamak için idealdir. Eşofman altları ve sweatshirt modelleri ile spor kombinlerinizi hem kış şartlarına uyarlar hem de etkileyici bir görünüm yaratır. Jogger kesim eşofman altları ve kargo pantolonlar bu görünüm için tercih edilebilir. Havada güneş olmasa bile bu kombinin tamamlayıcısı olan güneş gözlükleri ve bereyi de aksesuar olarak kullanırsanız daha şık hissedersiniz.

5- Kolay, Zahmetsiz ve Uyumlu

Timberland kadın ayakkabı ve erkek ayakkabı modelleri kalitesiyle olduğu kadar günlük yaşam kıyafetlerine uyumuyla da hayatınıza kolaylık katar. Herhangi bir pantolon, kazak ve ceketle bir araya getirildiği zaman bile etkileyici bir görünüm yakalamayı sağlar. Gün içerisinde kullanmak için dolabınızdaki en çok giymeyi sevdiğiniz parçaları seçin ve birleştirin. Timberland bot modeliniz ile bir araya geldiği zaman istediğiniz görüntüyü yakalarsınız.

Timberland Botlarla Yapabileceğiniz 5 Kombin Önerisi

En Çok Tercih Edilen Timberland Bot Modelleri

Timberland kadın ve erkek modelleri arasında yıllardır en çok tercih edilen klasik model 6 inç yüksekliğinde tasarlanan Tree Vault modelidir. Farklı renklerde tasarlanan bu model bilekli yapısı ve bağcıklı tasarımı ile ayağınızı tam olarak sarar. Timberland erkek ve kadın ayakkabı modelleri farklı hava koşulları için tasarlanmıştır. Bileksiz modeller arasında spor ayakkabı olarak Trekker serileri öne çıkar. Dağ bayır demeden en zorlu koşullarda bile saatlerce yorulmadan yürümek isteyenler için dayanıklı, güçlü ve konforlu özellikleri ile ilk tercihlerdendir. Ayrıca Timberland çocuk ve yetişkin modelleri arasında güncel modaya uygun olarak tasarlanan sezonluk ürünleri de bulabilirsiniz. Farklı kalıp ve görünümlere sahip olan sezonluk modeller de trend görünüm yakalamak isteyenlerin tercihlerinde ilk sırada yer alır.

Timberland Bot Modellerini Kombinlerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  • Timberland çocuk bot modelleri ile çocukların hareketli yapısı dikkate alınarak gün içindeki aktivitelerine uygun kıyafetler seçilmelidir. Ayrıca modeller sıcak tuttuğu için ayakkabının içine ekstra çorap giydirmek gibi çocuğu rahatsız edecek tercihler mümkünse yapılmamalıdır.
  • Erkek bot kombini yapılırken mümkünse takım elbiselerde kullanılan kumaş pantolonlar ile kombin yapılmamalıdır. Birçok tarza uyum sağlayan modeller takım elbise ile uyumlu olmayabilir.

Kış mevsiminde tarzınızı tamamlamak ve mevsimin zorlu şartlarına ayak uydurmak için Timberland bot fiyat ve modellerini şimdi Barcin.com üzerinden inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Tırmanış Tutkunlarının Mutlaka Gitmesi Gereken 5 Yer

Tırmanış Tutkunlarının Mutlaka Gitmesi Gereken 5 Yer

Tercihinizi Yapın! Bilekli Converse mi Bileksiz Converse mi?

Tercihinizi Yapın! Bilekli Converse mi Bileksiz Converse mi?