Menu
in ,

Türk Futsal takımı Barçın formalarıyla Avrupa’da

Ege Üniversitesi Futsal takımı Finlandiya’da 8. Avrupa Futsal Şampiyonası’nda mücadele etti.

Türkiye Üniversiteler Arası Futsal Şampiyonası’nda üst üste iki yıl birinci olan Ege Üniversitesi futsal takımı, Finlandiya’da sekizincisi gerçekleştirilen Avrupa Üniversiteler Arası Futsal Şampiyonası’na Türkiye’yi temsil etmek üzere katıldı. Uluslararası spor arenasında Türkiye’yi temsil eden ve Türk sporunun geleceğini aydınlatan gençlerimize destek olmak adına, Barçın Spor olarak kendi ürettiğimiz formalarla takıma forma sponsoru olduk.

Barçın Spor’un 53 yıllık spor giyim tecrübesi sonucunda şekillendirilmiş ve tamamı Türkiye’de üretilmiş BarcinTEAM formaları, tıpkı dünyaca ünlü markaların ürünleri gibi futbolcuların fazla terlememeleri ve maç boyunca rahat hareket etmelerini sağlayacak şekilde tasarlandı.

Uluslar arası arenada henüz çok deneyimli olmayan oyuncularımız turnuvayı 18. sırada bitirseler de gelecekte daha büyük başarıların bizleri beklediğini biliyor ve Ege Üniversitesi futsal takımına teşekkür ediyoruz.

Barçın Spor tarafından üretilen BarcinTEAM formalarının tamamını şu an Hepsiburada.com‘da görebilirsiniz. Kendi futbol takımınız için satınalacağınız BarcinTeam formaların sırtına isim ve numara da yazdırabilirsiniz.

Yorum Yazın

Exit mobile version