in

Yaşasın: Bizim Dükkanda Yeni Sezon Açıldı

Yeni sezon geçişlerine ekip olarak bayılırız. Merakla gelmesini beklediğimiz ürünleri kurcalamak ve favorileri belirlemek için şahane bir zamandır. Tabii bu dönemde ortalama bir barcin.com çalışanı maaşının en az yarısını içeride bırakacak bir spor alışverişine imza atar. İşte bizim için maddi zorluklarla geçen bu süreç pek çok ziyaretçimizin en sevdiği dönemlerden biridir.

Şimdi bu sezon alışveriş listelerinde ilk sıralara oturan ve heyecanla beklememize sebep olan ürünlere bir bakalım mı?

Nike Free Flyknit+: Yeni sezonun en çok çalışan markası Nike, sezonu iple çekmemize sebep olan onlarca ürün tanıttı. Daha geliş tarihini bilmeden uzun uzun fotoğraflarına baktığımız ürünlerin başında yenilikçi dokumasıyla Nike Free Flyknit+ vardı. Çıplak ayakla koşu deneyimi için tasarlanan ve ayağı bir çorap gibi saran bu ayakkabı ekipte pek çok kişinin akışveriş listesinde ilk sırasında.

Nike Flyknit Max: Gerçek bir efsane olan Air Max ile yenilikçi Flyknit teknolojilerinin birleşiminden ortaya çıkan Nike Flyknit Max. Air Max tabanıyla Flyknit dokumasını birleştiren bu şahane ayakkabı mükemmel uyumun bir sonucu olarak karşımızda. Ayakta oluşan basıncı dengeli bir şekilde dağıtarak koşu enerjinizi zirveye taşıma peşindeki ayakkabı, flyknit dokumasıyla ayağı çorap gibi sarıyor.

adidas Samba Serisi: Malum bu yaz Brezilya’da Dünya Kupası var. Şimdiden muhteşem geçeceğine emin olduğumuz bu organizasyon için özel bir koleksiyon hazırlayan adidas, Samba ateşini kramponlarına taşıdı. Neon renklerle Breazilya’nın neşeli atmosferini yansıtan adidas Samba Koleksiyonu, markanın öne çıkan dört kramponunun yeniden yorumlanmasıyla ortaya çıktı. Aslında bir süredir satışta olan adidas Samba Koleksiyonu, yeni sezonla beraber yenilendi. Her tür hava koşulunda oyun hakimiyetini korumanızı sağlayan adiZero f50, çevik oyuncuların tercihi adidas Nitrocharge, sahaların durdurucu gücü adidas Predator ve ultra hafif ve yumuşak tasarımıyla adidas 11pro kramponlar beni renkleriyle, halı saha ekibimizi ise özellikleriyle tavlamış bulunuyor.

Bu arada resmi Dünya Kupası topu adidas Brazuca’da stoklarımıza teşrif ettiler. Kendileri sizinle tanışmayı beklemekteler.

Nike Air Max 2014: Gerçek bir efsane olan Air Max serisinin 2014 modeli. Özel tabanıyla koşu performansını yepyeni bir boyuta taşıyacak Nike Air Max 2014, artık Air tabanını kimselerden saklamıyor. Yeni waffle tabanı ağırlığı eşit dağıtarak koşu performansını olabildiğince uzatmayı başarıyor. Üzerine çok konuşmaya gerek bile yok, zor olan rengine karar vermek.

2013’ün EN’lerini Seçtik!

Bu Şarkılar İnsanı Gaza Getirir!