in

Yeni sezon ayakkabılarda öne çıkanlar

Barcin.com’da yeni sezon ayakkabılara birbirinden güzel modeller eklenmeye devam ediyor. Bugün de Barçın Spor’da satılmaya başlanan ve çok yakında Barcin.com’da da görebileceğiniz modellerden seçtiklerimizi paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle, basketbol ayakkabıları arasında en favori markamız olan Air Jordan modelleriyle başlayalım.

Jordan Play In These F TXT basketbol ayakkabısı: Adından da anlayacağınız gibi, Michael Jordan il bütünleşmiş Air Jordan kültüründen ve tarihçesinden esinlenilerek tasarandı. Özellikle Air Jordan IX, Air Jordan X ve Air Jordan XI modellerine benzerliğiyle dikkat çeken Jordan Play In These F TXT basketbol ayakkabısı, göz alıcı tasarımı ve rahatlığıyla sahada fırtına gibi esmeye hazır. Tabanı; hem yastıklama özelliği hem de yer tutuşuyla oldukça başarılı. Tabanda yer alan Podulon yastıklama, adım attığınızda yerden geri gelen darbeyi emerek konforu artırırken, tabanın altındaki özel doku yere daha fazla tutunarak hızlı hareket ederken ani manevralar yapabilmenize imkan veriyor. Gövdede göreceğiniz delikli yapı ise ayakkabının içinde hava sirkülasyonunu sağlıyor.

Air Jordan Prime 5 basketbol ayakkabısı: Air Jordan 5’in temel gövde tasarımını, Air Jordan I’in detaylarıyla süsleyen çok şık bir basketbol ayakkabısı daha. Deri gövde üzerindeki delikler ayakkabının hava almasını sağlıyor. Orta tabanda kullanılan Nike Zoom ünitesi hem ince hem de çok hassas yastıklama yeteneğine sahip. Yarı saydam tabanı sayesinde hem güzel bir renk elde ediyor hem de tam saydam tabanlarda zamanla oluşan sararmanın önüne geçiliyor. Tabanda kullanılan kalın beyaz dikişler hoşumuza giden detaylardan bir diğeri. Bir de Air Jordan modellerinde sıklıkla gördüğümüz hızlı bağcık sistemini anlatmadan geçemeyiz. Bağcıkların üst kısmındaki kilitli sistem sayesinde bağcıklarla uğraşmadan hızlıca sıkıp gevşetebilirsiniz.

Nike Zoom Kobe VI: NBA’in en tehlikeli oyuncusu Kobe Bryant’ın bu ünvanını korumasına yardım etmek için tasarlanan, son derece dayanıklı ve hafif bir basketbol ayakkabısı olan Nike Zoom Kobe VI’nın iki yeni modeli Barçın Spor’da. Flywire gövde ile hafiflik, Zoom taban ile rahatlık ve Black Mamba’dan esinlenilen alt tabanıyla yer tutuş, bu ayakkabının en önemli özellikleri.

LeBron Air Max 8 PS: Daha önce BarcinBlog’da incelediğimiz Nike LeBron 8 basketbol ayakkabısının yeni modelleri gelmeye devam ediyor. Şimdi de LeBron Air Max 8 PS bizlerle. LeBron James adına üretilen ayakkabının gövdesinde HyperFuse teknolojisi kullanılırken tabanda ise Max Air ve Nike Zoom teknolojileri kullanılıyor. Gövdenin büyük çoğunluğunu oluşturan file malzeme ayakkabının hem hafif olmasını hem de hava almasını sağlıyor. Şu an Barçın Spor’da LeBron Air Max 8 PS’in siyah ve beyaz renklerini bulabilirsiniz.

Yeni sezon spor ayakkabıları listelemeye yarın devam edeceğiz.

Nike Free Run+2 New York sokaklarında

Yeni sezon günlük ayakkabılar