in

2011’in en iddialı ayakkabısı

Nike Air Max+ 2011 Barcin.com’da…

Nike+ teknolojisi, Air Max rahatlığı ve göz alıcı renklerin dayanılmaz cazibesine sahip bu koşu ayakkabısı, Barçın Spor mağazalarından sonra şimdi de Barcin.com’da sizlerle buluşuyor.

Air Max hayranlarının merakla beklediği Air Max+ 2011 bir önceki modele göre daha gelişmiş özelliklerle geliyor. En önemli özelliği rahatlık olan Air Max+ 2011’de daha rahat ve hafif bir gövde elde etmek için birden fazla materyalin birleşiminden oluşan çok katlı Hyperfuse malzeme kullanılmış.

Nike Air Max+ 2011’in boydan boya uzanan orta tabanı olağanüstü yastıklamasıyla tüm ayağınızı destekler. Waffle tabanı, dişleri sayesinde yere daha iyi tutunma sağlar. Tabanın etrafını saran Air Max ünitesi ise yerden ayağınıza gelen darbeyi emerek son derece hafif ve rahat bir yürüyüş deneyimi yaşatıyor.

Daha önce Nike Air Max+ kullandıysanız bu modelin daha da geliştiğini fark edeceksiniz. İlk kez kullanacaksanız da rahatlığına inanamayacaksınız.

Yansıtıcı yüzeyleri ve parlak rengiyle az ışıklı dış mekanlarda spor yaparken fark edileceksiniz.

Nike+ teknolojisiyle uyumlu olan Nike Air Max+ 2011 sayesinde iPodunuzla ya da Barcin.com’dan ve Barçın Spor’dan satın alabileceğiniz Nike + uyumlu cihazlarla kendi antrenman programınızı yaratıp birebir ücretsiz koçluk hizmeti alabilirsiniz.

Dünya Kupası Topları; İspanya 1982 adidas Tango Espana

Efsane Formalar: Chelsea Formaları