Menu
in

2015’in En İyi Koşu Ayakkabıları

Geçtiğimiz yılın öne çıkan modellerinden birkaçını paylaşıyoruz.

New Balance 1500v2

New Balance 1500v2, hafif, tepkili koşu hissiyle birleştirilmiş çift yoğunluklu orta taban ve ayak çukurunun altında bir plastik köprünün desteğiyle öne çıkan bir ürün. Ürün test edenler, sarı renkteki yastıklama bölümünü ve geliştirilmiş ayak uyumunu beğenmişler.

adidas Adizero Boston Boost

adidas Adizero Boston Boost, özellikle kadınlar için güncellenmiş. adidas, agresif ayak parmağı bölümünü ve ön ayak kaplamasını kaldırıp, yerine bazı bölümlere şeffaf bir kumaştan teknolojik bir bez yerleştirmiş. Sonuç olarak da ayakkabı ayağa daha iyi oturuyor ve ayaklarınızın daha küçük görünmesini sağlıyor.

Asics Gel Nimbus 17

Nimbus, uzun yıllardan beri Asics serisinin Cadillac’ı olarak kabul ediliyor: Satın alabileceğiniz en konforlu, en yastıklamalı koşu hissini veriyor. Ürünün 17.serisi şimdiye kadarki en esnek Nimbus olmanın yanında en hafifi olarak çevik bir performans gösteren lüks spor bir model.

New Balance 1500v1

Bu yeni model, ayağa uyumu, dengesi ve çok hafif oluşuyla (performansıyla) test edenlerin gönlünü kazanmış. 1500v1, uzun koşular için destekli olduğu kadar, hafifliğiyle yarışlar ve hız çalışmaları için ideal.

Nike Flyknit Lunar 3

Nike, topuk koruma bağlantısını kaldırıp, ayağın ön bölümünü genişleterek pürüzsiz koşu sağlayan, tüy gibi hafif favori ürünü, daha geniş ayaklara da uygun hale getirmiş.

Yorum Yazın

Exit mobile version