Menu
in

2016’nın En İyi Basketbol Ayakkabıları

BROOKLYN, NY - FEBRUARY 3: C.J. Miles #0 of the Indiana Pacers sneakers against the Brooklyn Nets during the game on February 3, 2016 at Barclays Center in Brooklyn, New York. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this Photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory Copyright Notice: Copyright 2016 NBAE (Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images)

Nike Kyrie 2

Havadan hafif yastıklama sistemiyle dikkat çeken bu model, Nike Air Zoom ile yere inişleri daha kolay hale getiriyor ve kontrolü yükseltiyor. Hyperfuse ile dayanıklılığı artan bu ayakkabı aynı zamanda zikzak desenli tabanla en yüksek tutuşu hedefliyor.

adidas Crazylight Boost 2016

Yarı boğazlı diyebileceğimiz Crazylight Boost modelleri ismini çılgın renklerinden alıyor deseler inanırız. Normal bağcık sistemi kullanan ayakkabılar Boost Foam ve SprintWeb teknolojileri  sayesinde daha sağlam bir tutuş sağlıyor.

Under Armour Curry 2.5

Sahaların durdurulamayan oyuncularından Stephen Curry için tasarlanan Under Armour Curry 2.5 basketbol ayakkabısı, darbeleri emen Charged Cushioning orta tabanı, kavrayıcı asimetrik bağcıkları ve çok yönlü hareket eden oyuncular için geliştirilen tabanıyla ön plana çıkıyor.

Nike Zoom LeBron Soldier 10

Bileği saran boğazıyla konforlu tutuş sağlayan LeBron Soldier 10, esnek yapısı içinde ayağınızı sabitlemek için üç tane banttan faydalanıyor. Bu şekilde ayakkabının sıkılığını istediğiniz gibi ve çok kolay şekilde ayarlamanız mümkün oluyor.

Nike Kobe Bryant XI Elite

Hava alabilir mesh malzeme ve orijinal tabanıyla dikkatleri çeken bu ayakkabı, ince tabanıyla iyi kontrol sağlıyor. Kısa boğaz bilek hareketlerini serbest bırakırken Air Zoom taban rahatlık  sağlıyor.

Nike LeBron James XIII Low

Altıgen profilli taban tasarımı geniş alanda iyi tutunma noktaları yaratırken klasik kalın Air tabanı yüksek konfor sağlıyor. Kullanılan parlak sarı renk ise en az LeBron’un kendisi kadar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle mavi sevenler alternatif renklere baksın deriz.

Peki sizin favoriniz hangisi? Hemen anketimize katılıp 2016’nın en iyi basketbol ayakkabısını belirlememize yardımcı olun!

Yorum Yazın

Exit mobile version