Menu
in

adidas Springblade: EN Radikal Koşu Ayakkabısı

adidas 6 yıl süren çalışmaları sonucu imza attığı Springblade ile bizi şaşırtmayı başardı. adidas, Springblade’in tanıtım çalışmalarında “radikal” kelimesini tercih etmekle en doğrusunu yapıyor. Çünkü Springblade’i görüp kayıtsız kalmak oldukça zor.

Elimize geçer geçmez Instagram’dan fotoğraflarını paylaştığımız adidas Springblade koşu performansını artırmak için tasarlanmış bıçaklı taban tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Bu taban tasarımının asıl amacı, enerjinizi daha dengeli kullanmanıza yardımcı olmak. 16 farklı bıçaktan oluşan bu tasarım koşu sırasında sizi ileri itiyor. Bu tabanı görünce farklı hava koşullarına uyum sağlayıp sağlamayacağını düşünmeden edemiyorsunuzdur. Ancak Springblade’in orijinal tabanı her hava koşulunda istikrarlı bir performans sergiliyor.

Tanıtımlarda “explosive energy” gibi iddalı bir sloganla karşılaşınca koşucuların yorumlarına başvurmak şart oluyor. Springblade şaşırtıcı tasarımıyla ve aldığı olumlu yorumlarla yeni senenin en heyecan verici ayakkabılarından. İnsanda görür görmez deneme ve inceleme hissi yaratması da hızlı bir hayran kitlesi yaratmakta oldukça yararlı olacak gibi görünüyor.

adidas Springblade enerjinizi yükselten 16 bıçaklı taban tasarımı dışındaki özelliklerine de kısaca göz attığımızda ilk olarak  ayağınızı ikinci bir ten gibi saran ultra hafif üst yüzeyiyle karşılaşıyoruz. Bu üst yüzey tasarımı konforu ve size koşu sırasında gerekecek desteği en iyi şekilde sağlayabiliyor. Ayakkabının arka kısmı topuğunuzu kitleyerek dengenizi koruyor.

Adidas Springblade yabancı spor ve teknoloji bloglarının yanısıra Forbes gibi saygıdeğer yayıncıların da ilgi odağında. Kimsenin daha önce görmediği ama hem tasarım hem de his olarak çok yenilikçi bulduğu adidas Springblade ile tanıştığınızda neler hissettiğinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz;)

Exit mobile version