in

adidas Group Kurumsal Blogunun Açılışını Duyurdu

İnternetin en dinamik yüzü olan, iş dünyasının ve pazarlamacıların yeni gözdesi haline gelen Bloglara bir yeni aktör daha katıldı.17 Kasım tarihi ile adidas Group resmi kurumsal blogunu başlattı.

Son bir ay içinde test aşamalarını tamamlayan adidas Group, 17 Kasım 2011 tarihinde tüm herkese açık şekilde faaliyete başladı. adidas Group Şefi ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Jan Runau açılış sonrası konuşmasında blogun amacından ve spor blog camiasına getirmek istedikleri yeni anlayışlardan söz etti.

Blogun en dikkat çeken tarafı iş ve spor dünyasını bir araya getiren sentezi oluşturması. Bunu destekleyen en büyük adımları da İK, Operasyon, Pazarlama, Sosyal ve Çevresel İşler içinde çeşitli departman çalışanlarının günlük görevleri ile ilgili hikayelerini,üzerinde çalıştıkları projeleri kitlelere  blog vasıtasıyla her hafta  duyuracak olmaları. Tabi ki de blog da bununla beraber bugüne kadar adidas‘a ilham kaynağı olmuş sembol sporcular ve onların hikayeleri de  yer alacak. Bu değerli hazinenin de, adidas Group bloggerlarının yeni yazıları için ilham kaynağı olacağı kesin.

Adidas’ın daha iyi bir dünya için oluşturduğu adidas better place uygulamasına göz atabilirsiniz.

Barcinblog ekibi olarak adidas Group’un başarılarının devamını diliyoruz.

Formda Kalmak İçin Basit Öneriler

Ve Barçın, Karşıyaka 100. Yıl Formasını Yarattı…