Menu
in

adidas Stan Smith ile Sokak Kombinleri

Bu sene 40. yaşını kutlayan adidas Stan Smith, sokaklara geri döndü. Bir tenis ayakkabısı olarak satışa çıkan ve ismini Amerikalı tenis oyuncusu Stan Smith’den alan ayakkabılar, o günden beri adidas markasının vazgeçilmezleri arasında. Stan Smith ayakkabıların her zaman kendi hayran kitlesi olmuştu ancak uzun süredir hiç bu kadar moda olduğunu görmemiştik. 40. yılının şerefine bomba gibi bir dönüş yapan adidas Stan Smith ayakkabılar moda severlerin radarına girdiğinden beri her köşebaşında karşımıza çıkıyor.

adidas Stan Smith’in bu ihtişamlı dönüşü şerefine biz de sokaklara göz gezdirdik ve birbirinden güzel sokak stillerini seçtik. İlham verici Stan Smith kombinlerinden aklımızda kalanlar:

  • Yeni sezonda Stan Smith kırmızı, mavi, sarı gibi renkleriyle karşımıza çıksa da gardrobunuzda mutlaka bulunması gereken rengi beyaz.
  • Stan Smith hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilir. Yazın kısa çoraplarla kullanacağınız ayakkabılarınızı kışın kalın çoraplarla denemelisiniz.
  • Sizce de Stan Smith ayakkabılar trençkotlarla çok karizmatik görünmüyor mu?
  • Unisex olan Stan Smith karizmatik çiftlerin ve yediği içtiği ayrı gitmeyen yakın arkadaşların favorilerinden.
  • Stan Smith ayakkabılar maskülen kombinlerin vazgeçilmezi. Pantolon, gömlek, kazak, fular ve tabii ki Stan Smith.
  • Etekle spor ayakkabı kombinlemek zordur ancak Stan Smith’leri eteklerle kombinlemek çok kolay.
  • Deri pantolonlarla Stan Smith ayakkabılarınızı kombinlerseniz ortaya çıkan sonuç sizi bile şaşırtabilir.

Stan Smith uzun bir süre daha sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam edecek. Bu yüzden çok oyalanmadan seveceğiniz bir Stan Smith seçmenizde fayda var. Stan Smith modelleri için hemen tıklıyoruz;)

Exit mobile version