in

Reebok Klasikleri Şehre Geri Döndü!

Eskiye dönüş modasına uyan Reebok, efsane modelleriyle şehre geri döndü. Reebok Classics koleksiyonunun en güzel iki modeli Freestyle Hi ve Classic Leather şimdi tekrar satışta. İlk kez 1982 yılında satışa çıkan Reebok ayakkabı modelleri, düz beyaz renkleriyle Nike Air Force 1 ve adidas Stan Smith‘in eski rakiplerinden.

Reebok Freestyle Hi modeli bilekli tasarımını kar beyazı deri üst yüzeyle tamamlıyor. Kadınlara özel olarak tasarlanan model günlük kullanım için uygun. Bilekli modellerden yaz aylarında bile vazgeçemesek de bahar ve kış aylarında hayat kurtarıcı oluyorlar. Bu beyazlık bana fazla diyenler için ayakkabının siyah renk seçeneğinin de stoklarımıza girdiğini belirtmekte fayda var.

Erkekler için 80’lerden geri dönen Reebok Classic Leather ise kız arkadaşından farklı olarak tabanındaki gri renkle dikkat çekiyor. Ayakkabının ana rengi yine kar beyazı ve kışa uygun olarak deri üst yüzey kullanılmış. Koşuya ve yürüyüşe uygun olan ayakkabı günlük yaşantınızın vazgeçilmezleri arasına girebilir.

Spor markaların eskiye özlemleri böyle devam ederse yeni sezonda daha pek çok efsaneyle daha karşılaşabiliriz. Geçen yıllara meydan okuyan ve modası hiç geçmeyen bu klasik modeller sezonun en iyi yatırımı gibi görünüyor. Siz de bizim gibi spor ayakkabı bağımlısıysanız koleksiyona eklemelik nadide bir parça buldunuz bile;)

adidas Stan Smith ile Sokak Kombinleri

Sahalarda Yıldızlaşmanızı Sağlayacak 9 Krampon