in

adidas StellaSport 2015: Genç, Dinamik, Şehirli

Yaz yaklaştıkça rengarenk koleksiyonlar stoklarımıza girmeye başladı. Bu sene renk bloklarıyla genç ve dinamik kesimi hedef alan adidas StellaSport yeni sezon favorilerimiz arasına girdi bile. Stella McCartney‘nin kreatif direktörlüğünü üstlendiği koleksiyon, spor yapanlar kadar spor giyinenlerin de bayılacağı türden.

Genç kızları hedef alan ve sokak modasından esinlenilerek hazırlanan koleksiyonla ilgili kreatif direktör Stella McCartney şöyle diyor:

adidas StellaSport kızı genç, modayı takip eden, hareketli ve kendini ifade etmeye, öne çıkmaya önem veren bir kız. Biz de bunu koleksiyon içerisinde hayata geçirmek ve “performance pop”u yaratmak için performansı stil ile birleştirmek istedik.

Koleksiyonda spor giyim dışında spor ayakkabı ve spor aksesuarlar da yer alıyor. Giyim ürünlerinde çabuk kuruyan ClimaliteTM kumaşı kullanılmış. Nefes alabilen hafif bir üst yüzeyle karşımıza çıkan spor ayakkabılarda ayağı daha iyi sarması amacıyla çorap benzeri astar kullanılıyor. Koşu, yoga, stüdyo, yüzme, hafta sonu sporu ve kış sporları kategorilerini kapsayan adidas StellaSport 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’ndan ilk parçalar satışa çıktı bile. Koleksiyonu incelemek için barcin.com adresine uğramayı ihmal etmeyin.

Yeezy Boost: Kanye West adidas İçin Tasarladı

Nike Tarihine Damga Vuran En İyi 15 Reklam Filmi