in

Yeezy Boost: Kanye West adidas İçin Tasarladı

adidas Originals x Kanye West ortaklığından doğan ilk spor ayakkabı Yeezy Boost yıldız yağmuru altında tanıtıldı. Rihanna, Jay Z, Beyonce, Kim Kardashian gibi isimlerin katıldığı defilede sadece Yeezy Boost değil, adidas Originals Kanye West 2015 Sonbahar Koleksiyonu da tanıtıldı.

İlk olarak geçen haftaki Grammy Ödül Töreni’nde gördüğümüz ancak yakından görmek için sabırsızlandığımız Yeezy Boost, Kanye West’in tarzının birebir yansıması olarak değerlendirilebilecek bir ayakkabı. adidas Boost yastıklamasıyla performansı ve konforu artırılan ayakkabının tasarımı sade ama iddialı.

adidas, Yeezy Boost başta olmak üzere limitli sayıda üretilen özel ürünleri için geliştirdiği yeni mobil uygulamasını da geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. adidas Confirmed ismi verilen yenilikçi mobil uygulama sayesinde lansmanı yeni yapılan özel ürünleri sıra bekleme derdi olmadan ayırtma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. adidas’ın hype ürünleri peşindeki sadık müşterileri düşünülerek tasarlanan uygulama sayesinde ürünün bulunduğu mağazalardan birini seçerek ürünü rezerve ederek alacağınız gün ve saati belirleyebiliyorsunuz. adidas Confirmed şimdilik sadece New York’da kullanılabiliyor.

Yeezy Boost yarından itibaren Amerika’da satışa çıkıyor. Şubat sonunda tüm dünyada satışa çıkacak ayakkabının ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Peki siz bu çok konuşulan ayakkabıyı nasıl buldunuz?

Defans Oyuncuları için Tasarlanmış En İyi 4 Krampon

adidas StellaSport 2015: Genç, Dinamik, Şehirli