in

adidas Superstar Kombinleri

Modası da popülaritesi de hiç geçmeyen spor ayakkabıların başında adidas Superstar geliyor. Klasik siyah-beyaz modelinin yanısıra son sezonlarda “Metal Toe” modelleriyle yeni bir arzu nesnesi haline dönüşmeyi başaran Superstar ile aramızdaki ilişki yine çok yoğun anlayacağınız.

adidas Superstar 1969’da bir basketbol ayakkabısı olarak tasarlandığında böyle bir ikon haline dönüşeceğinden kimsenin haberi yoktu elbette. Ama onu rahatlığıyla keşfedenler arasında 80’lerin ünlü rap topluluğu Run DMC bile vardı. Run DMC’nin sahneye Superstar’larıyla çıkması bir efsanenin başlamasına yol açtı. adidas Superstar, artık sokak kültürünün bir parçasıydı. Her sene artan satış rakamlarıyla adidas Superstar artık Tüm Zamanların En İyi 10 Spor Ayakkabısı listesine de girmeyi başarmıştı.

adidas-superstar-kombinleri-12

Bugün adidas Superstar kombinlerine göz gezdirelim dedik. adidas Superstar’larınızı kombinlerken aklınız sadece taytlara ve kotlara gidiyorsa biraz ilhama ihtiyacınız olabilir. Çünkü adidas Superstar ile işe giderken bile birbirinden şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Önerilerimiz sokak stilinin ikonlarından geliyor, ilham alıp uygulamak ise size kalmış;)

adidas-superstar-kombinleri-11

adidas Superstar’ı ben daha iyi kombinleyip bu listeye girerim diyen varsa kombinlerini bizimle paylaşmasını merakla bekliyoruz;)

adidas-superstar-kombinleri-13adidas-superstar-kombinleri-10adidas-superstar-kombinleri-09adidas-superstar-kombinleri-07adidas-superstar-kombinleri-03adidas-superstar-kombinleri-02adidas-superstar-kombinleri-01

Daha İyisi Yok: George Best

Koşucular İçin Sağlıklı Atıştırmalıklar