Menu
in

adidas Superstar Supercolor: 50 Farklı Renk, 50 Farklı Seçenek

Bu yılın en çok ses getiren ortaklıklarından biri olan adidas Originals=Pharrell Williams koleksiyonundan ilk haberleri size daha önce vermiştik. Şimdi sıra bu iş birliğinden doğan rengarenk bir koleksiyona geldi. adidas Originals Superstar Supercolor koleksiyonu tam 50 farklı renk seçeneğiyle satışa çıkıyor.

adidas’ın efsane modeli Superstar’ı alıp şimdiye kadar görülmemiş bir renk seçeneğiyle yeniden yorumlayan Pharrell Williams, herkesin kendi rengini seçme özgürlüğünü sunduklarını ve farklı renkleri olan herkesi ilk kez ortak bir koleksiyonda birleştirdiklerini söylüyor. adidas Originals Superstar Supercolor için hazırlanan dikkat çekici reklam filmi ise koleksiyonun iddiasını bir kere daha ortaya koyuyor.

adidas Superstar 70’lerde basketbol ayakkabısı olarak hayatımıza girmiş ve sokak stilinin ayrılmaz bir parçası haline gelmişti. Özellikle siyah çizgili beyaz modeli gerçek bir ikon haline dönüşen Superstar ayakkabılar, yeni sezonun en önemli koleksiyon parçalarından biri haline dönüşüyor. Bakalım en çok rengi kim biriktirecek?

Satın almak için tıkla

Exit mobile version