Menu
in

adidas’ın Efsane Kramponları Yeni Sezona Hazır: #ThereWillBeHaters

adidas yepyeni reklam kampanyasıyla efsane kramponlarının yeni sezon modellerini tanıttı. adizero F50, Predator Instinct, Nitrocharge ve 11Pro kramponlarının yeni modelleri için oldukça havalı bir reklam filmi hazırlayan adidas, reklam yıldızlarını da sahaların çok konuşulan oyuncuları arasından seçti. Gareth Bale, James Rodriguez, Luis Suarez ve Karim Benzema‘nın yer aldığı reklam filminin sloganıysa #ThereWillBeHaters

Reklam filminde başarılarıyla ünlenen dört futbol yıldızına duyulan nefretin temelinde yatan kıskançlık teması işlenmiş. Yani özetle adidas şöyle diyor: “Bizim kramponlarımız bildiğiniz üzere şahane, siz de şahane sporcularsınız ancak sizin yerinizde olup bu kramponları giymek isteyen ama bunu başaramayan kitlenin sizden nefret etmesi çok normal”. Reklam filminin çok eğlenceli olduğunu ve mutlaka izlenmesi gerektiğini hatırlatıp yenilenen adidas krampon koleksiyonuna göz gezdiriyoruz.

Bilinen en hızlı kramponlardan olan adizero F50, şimdi eskisinden daha fazla kontrol vadediyor. Yüksek kalite deri veya Hybridtouch yüzey seçenekleriyle satışa çıkacak adizero F50’nin her iki modelinde de daha fazla kontrol sağlayan Dribbletex teknolojisi kullanılıyor. Dragon-scale üst yüzeyi sayesinde sadece havalı görünmekle kalmayıp her hava koşulunda oyuncuya ekstra destek sağlıyor. adidas markasının imzası olan üç çizgi, yeni adizero F50’de ayakkabının topuğunda yer alıyor. Kramponda yumuşaklık ve rahatlık sağlayan ekstra yastıklamayı da unutmayalım. Gareth Bale ve Karim Benzema tarafından tercih edilen adizero F50’den nefret etmek için pek çok sebebiniz olduğu çok açık;)

Predator Instinct modeline yakından bakınca ilk dikkatimizi çeken şey 3 boyutlu kauçuk üst yüzey oluyor. Oldukça havalı görünen üst yüzey ekstra esnekliği de beraberinde getirmiş. Yenilikçi tasarımına eklenen Gel-Pad oyuncuların ilk kez tecrübe edeceği bir teknoloji. Gel-Pad sayesinde paslarda kontrol ve zamanlama kabiliyeti artırılabiliyor.

Nitrocharge 1.0 en enerjik krampon ünvanına yaraşır şekilde oyuna Energypulse teknolojisiyle hareket katmaya devam ediyor. Zorlu koşullarda oyuncuya destek sağlayan tasarımı sayesinde maç boyunca yerinde duramayan Nitrocharge 1.0,  rakiplerine meydan okuyor.

11Pro Taurus deri üst yüzeyi ve ayak tabanı için tasarlanan Comfort Frame hafızalı süngeriyle oyuncuya ilk dokunuşta avantaj ve maç boyunca konfor sağlıyor.

Bu güzelliklerin hepsi çok yakında Barcin.com adresinde olacak.

Exit mobile version