in ,

adidas’ın Yeni Kramponları X ve Ace İle Tanışın!

adidas, günlerdir merakla beklenen yepyeni krampon serileri X ve Ace ile karşımızda. İki farklı oyuncu tipi için tasarlanan X ve Ace serileri, sahaların en yetenekli futbolcuları tarafından tercih edilmeye başladı bile. Şimdi çok ses getiren bu yepyeni kramponlarla tanışma zamanı.

İspanyol teknik direktör Pep Guardiola‘ya göre futbolcular kaos ve kontrol olmak üzere ikiye ayrılıyor.

“Takımın neye ihtiyacı olduğunu ve takım için en iyi çözümün ne olduğunu daha fazla düşünen oyuncular var. Bu tip futbolcu, takımın neye ihtiyacı olduğu konusunda vizyonu olan akıllı oyuncudur. Kontrol eder.”

“Ve bir de kaosa neden olanlar vardır. İçgüdüleri ve yetenekleriyle oynayanlar. Bunlar biraz alışılmışın dışındadır. Kesinlikle her şeyi yaratabilirler ve siz bunu kontrol edemezsiniz. Oyunlarını sınırlandıramazsınız.”

adidas ACE15

Mesut Özil, James Rodríguez, Oscar, Manuel Neuer ve Ivan Rakitić gibi oyuncular, dünyanın en iyi takımlarının olmazsa olmazlarıdır. Bu oyuncular her teknik direktörün planlarını gerçekleştirmek ve oyun kontrolünü elinde tutmak için ihtiyaç duyduğu yapıdadır.

Kaotik oyuna düzen getiren oyuncular için geliştirilen ACE15, CONTROL WEB ve özel tasarlanmış 3D malzemesi sayesinde mükemmel top kontrolü sağlıyor. ACE15’in çığır açan yeni çivi tasarımıyla oyun sırasında topla daha fazla temas sağlanıyor. Kramponun üst yüzeyinde karşımıza çıkan NSG (Non-stop grip) deri, her koşulda mükemmel top kontrolü sağlayabiliyor.

adidas X15

Thomas Müller, Gareth Bale, Luis Suárez, Karim Benzema ve Álvaro Morata gibi kaos uzmanı oyuncular sahada hiçbir taktik veya hiçbir defans tarafından durdurulamaz. Kaos yaratmayı seven ve yetenekleriyle hem tribünleri hem de sahayı ateşlemeyi iyi bilen oyuncular için adidas, X15’i tasarladı.

X15’te bulunan TECHFIT COLLAR, bileği sararak oyuncuya ekstra destek sağlamak için geliştirildi. Üst yüzeyde göze çarpan hafif X-CAGE, dinamik ve çevik oyunculara en iyi desteği sağlamak için özel olarak kafes şeklinde tasarlandı.  Tabanda çekiş sağlayan X-CLAW ve farklı koşullarda konfor, koruma ve performans sağlayan X-SKIN karmaşık üç kademeli bir sisteme sahip.

ACE15 ve X15’i yakından görmek için 6 Haziran’da Belin’de yapılacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ni kaçırmayın! ACE15 ve X15 yaz sonunda stoklara girmesi bekleniyor.

Sıcakta Koşu İçin 10 İpucu

Kilo Vermek İçin En İyi Yol Hangisi?