in

adidas’tan iki yeni NBA yıldızı

adidas bu sezon iki NBA oyuncusu için daha tasarladığı ayakkabıları tanıttı.

Ligin en dinamik iki oyuncusu Derrick Rose ve Dwight Howard’ı çok daha hızlı hale getirmek için tasarlanan ayakkabılar son derece hafifler. Böylece hızın çok önemli olduğu sahada bu iki yıldıza önemli avantaj kazandıracaklar.

Derrick Rose, adidas adiZero Rose ile Chicago Bulls için sayı üretecek. Dwight Howard ise adidas Beast ile Orlando Magic’in pota altını hakimiyeti altına alacak.

Basketbol’da hız her şeydir diyen adidas bunu tüm dünyadaki sporculara duyurmak için hazırladığı “Fast Don’t Lie” kampanyasında hız’ı hayatımıza eğlenceli, gürültülü ve sıra dışı bir şekilde sokmaya hazırlanıyor.

Kampanyanın yıldızlarından Derrick Rose, adiZero Rose’u bugüne dek giydiğim en hafif basketbol ayakkabısı olarak nitelerken esnekliği ve hassasiyetiyle daha hızlı koşmama ve ani manevralar yapabilmeme olanak sağlıyor diyor. Rose için tasarlanan adiZero Rose’un şu an 3 farklı renk seçeneği bulunuyor; tamamen siyah, kırmızı-siyah ve beyaz-siyah…

Kendi imzamı taşıyan ilk ayakkabı olan adidas Beast’e sahip olmak benim için kelimelerle ifade edebileceğimden çok daha fazlasını ifade ediyor ve bir an önce giyip sahaya çıkmak istiyorum diyen Dwight Howard; adidas Beast daha hızlı koşmam için oldukça hafif tasarlanmıştı fakat yine de ayakkabıya kendi yaşam tarzımı yansıtan detaylar eklemek için çok çalıştık dedi. adidas Beast de siyah-beyaz, mavi-beyaz ve tamamen siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile üretiliyor.

NBA’de ikinci ayakkabı yasağı

Darth Vader’ı onurlandıracak bir model