in

adidas’tan Yeni Gonzales ve Busenitz

adidas’ın kaykaycılar için ilk ürettiği model olan Gonz Skate, 70’lerden günümüzü çok şık bir geri dönüş yapıyor. Sarı süet üzerine siyah 3 bantlı ve Siyah süet üzerine sarı 3 bantlı olmak üzere 2 farklı renk yelpazesine sahip bir ürün. Busenitz Skate ise Mavi (navy)  süet üzerine beyaz 3 bantlı bir klasik. Süet gövdenin üzerinde deri 3 bant ile süslenen bu iki modelde de gövdenin ortasında isimleri yer alıyor.

Bu iki modelde de alt taban ince kauçuk malzemeden tasarlanarak kaykayı ayağınızın altında hissetmeniz ve üzerinde daha rahat durabilmeniz için sağlanmış. Alt tabanın hemen üzerindeki yumuşak kısım darbe emici özelliğiyle ayağınıza yerden daha az titreşim ve basınç gelmesini sağlayarak daha konforlu bir kullanım sağlar. Uzun süre ayakta kaldığınızda ağrıyı önler. Topuğun arkasına yerleştirilmiş C şeklindeki parça ile kaykayın üzerindeyken ayağınızı doğru pozisyonda tutmanız sağlanır.

adidas bu son derece şık tasarımıyla yalnıza kaykaycıların değil, ayakkabıyı günlük olarak giyecek olanların da alışveriş listesine girecek gibi görünüyor.

Ayakkabı Kutusu Deyip Geçmeyin…

Aerobik Egzersizin 10 Faydası