in

Barçın Spor’un yeni koleksiyonu Barcin ATHLETICS sizlerle

Barcin ATHLETIC S Arge

Daha önce BarcinBASICS koleksiyonunu üreten ve satışlarından beklenenin üzerinde başarı yakalayan Barçın Spor, şimdi de spor günlük olarak veya spor yaparken giyilebilecek performans grubu Barcin ATHLETICS’i tüketiciyle buluşturuyor.

Sportif ve modern bir tasarıma sahip Barcin ATHLETICS ürünleri, bu sayede günlük olarak rahatlıkla tercih edilebilecek bir ürün. Tek renkli ve desensiz tasarımlarıyla diğer giyim ürünlerinden farklılaşan BarcinBASICS koleksiyonundan sonra Barcin ATHLETICS’ler de beklendiği gibi sade bir tasarıma sahip. Her üründe 2 ya da 3 renk kullanılıyor ve desensiz tasarımlara yer veriliyor. BarcinBASICS grubunda olduğu gibi Barcin ATHLETICS grubunda da fonksiyonellik ve kalite ön plana çıkarken, çok fazla renkten ve desenlerden kaçınıldı.

Barcin ATHLETIC S Neptun Erkek Polo

Barcin ATHLETICS S Akheus

Barcin-ATHLETIC-S-Minos

Sade tasarımın en büyük avantajı, kullanıcıların satın aldıkları Barcin ATHLETICS ürünlerini diğer giysileriyle rahatlıkla kombine edebilmelerine imkan vermesi.

Barcin ATHLETICS ürünlerinde iki kumaş kullanılıyor. Bunlardan biri antibakteriyel kumaş.  Cildimize doğrudan temas eden ve gün boyu üzerimizde kalan giysilerin sağlıklı olması, en önemli noktadır. Barcin ATHLETICS’in antibakteriyel kumaşı sayesinde sağlığınızın güvencede olduğunu bilir, gün boyu rahat edersiniz.

Barcin ATHLETIC S Arge

Barcin ATHLETIC S Argos

Barcin ATHLETICS ürünlerinde kullanılan bir diğer kumaş türü ise DRY TOUCH® kumaştır. Ancak sertifikalı üreticiler tarafından üretilebilen DRY TOUCH®, normal kumaşlara göre daha esnek, daha canlı, daha fazla nefes alan, daha hızlı kuruyan bir kumaş türüdür. Barcin ATHLETICS koleksiyonunda yer alan Barcin ATHLETICS S Ay ve Barcin ATHLETICS S Lespos modelleri DRY TOUCH® teknolojisiyle üretilen yüksek performans ürünleridir.

Barcin ATHLETICS S Ay

Barcin ATHLETICS S Ay

Barcin ATHLETICS S Lespos

Barcin ATHLETICS S Lespos

Barcin ATHLETICS S Lespos

Barcin ATHLETICS modellerini görmek ve satın almak için mağazamıza bekleriz. adidas’ın dijital grafiti ile Barçın’ı boyadığı anları görmek için tıklayın.

Dünya statları; Rio De janeiro Maracana Stadı

Nike Sportswear 2011 koleksiyonundan