in

Birbirinden Şık Bereler ile Kış Rahat Geçecek!

Birbirinden Şık Bereler ile Kış Rahat Geçecek!

Bere kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmanın yanı sıra ideal bir kombin tamamlayıcısıdır. Bere modelleri kadın, erkek ve çocuklar için özenle tasarlanır ve spordan klasiğe ve retroya kadar tüm giyim stillerine uygundur. Bu sayede ister kampüs ister ofis kombini olsun hemen her gün kullanılabilecek bir aksesuardır. Erkek ve kadın bere çeşitleri farklı tasarımlardan oluşabilir ancak berelerin en büyük özelliği birçoğunun unisex kullanıma izin veren özelliklere sahip olmasıdır. Siyah, beyaz, kahverengi, sarı ve kırmızı gibi sade renk tasarımlar bere modellerinde sık rastlanan renklerdir. Bununla birlikte ünlü markaların logolarını içeren, sloganlarla tamamlanan ve değişik desenler bulunan bere modeller de oldukça popülerdir. Bere seçenekleri sokak modasının en önemli aksesuarlarından biridir ve tıpkı erkek saç bandı gibi pek çok stilde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Siz de Barçın koleksiyonlarda yer alan birbirinden zengin tasarımlardan oluşan berelerle kombinlerinize farklı bakış açıları kazandırabilirsiniz.

Hem Aksesuar Hem İhtiyaç Olan Bere! 

Uzun yıllardır soğuktan korunmak amacıyla kullanılan bereler erkek bileklik modelleri gibi artık sadece bir aksesuar değil, moda trendlerini takip etmenin iyi bir yolu ve stilinizi göstermenin ideal şekillerinden biridir. Bununla birlikte kadın şapka modelleri gibi farklı tasarımları bulunur ve spor antrenmanlarından şık bir kombine kadar her giyim stiline uyum sağlayabilir. Erkek bere modelleri arasında öne çıkan püsküllü, ponponlu, düz, örgü ve polar bereler hava şartlarına göre seçim yapmanıza ve kombininizi desteklemesine izin verir. Kadın ve kız çocuk bere seçenekleri ise daha renkli, simli ipli, payetli ve tabii ki düz modellerden oluşabilir. Bu sayede kadın kombinlerine de kusursuz uyum sağlayan bere modelleri bulmak mümkündür. Bereler başınızı ve kulaklarınızı soğuktan korumak için tasarlanan ve son yıllarda moda ifadesine dönüşen aksesuarlardan biri olduğundan ister sloganlarıyla ister renkleriyle stilinizi öne çıkarmanıza yardımcı olur.

Hangi Havalarda Bere Takılmalıdır? 

Bereler kış aksesuarları olarak bilinir, ancak soğuk havalarda ve başınızı korumanız gereken her durumda kullanılabilecek bir aksesuardır. Ayrıca yaz veya kış ayları fark etmeksizin kamp alanlarında hava aniden değişebileceğinden yılın büyük bir kısmında berelerden yardım almanız mümkündür. Bununla birlikte terlemenizi önleyen özel polyester bereler de mevcuttur. Bu bereler başınızı şapka gibi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda havalandırma sistemi ve özel kumaşı sayesinde serin kalmasını sağlar. Kış aylarında yünlü, polar ve keçe bereler tercih edilirken daha ılık havalarda hava geçirgenliği yüksek, hafif ve ter emici kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar ise pamuklu, keten ve bambu gibi daha çok doğal ipliklerden oluşur. Bu sayede kış veya bahar ayları fark etmeksizin ihtiyacınız olduğunda uygun bir bere tercih edebilir ve kombinlerinize dahil ederek şık bir stil oluşturabilirsiniz.

Yüz Şeklinize Uygun Bere Modelleri

Bere modelleri de tıpkı şapkalar gibi yüz şekline göre seçilebilecek ürünlerden biridir. Bu nedenle yüz hatlarınıza en uygun bereyi bulabilir ve karakteristik özelliklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. İşte yüz tipine göre bere önerileri:

Birbirinden Şık Bereler ile Kış Rahat Geçecek!
  • Oval yüz tipi: Oval yüz hatları hemen her bere için idealdir ve herhangi bir karakteristik bölge bulunmadığından bu yüz tipine sahipseniz tüm bere modellerini kullanabilirsiniz.
  • Kare yüz tipi: Daha kabarık ve hacimli bereler kare yüz hatları için oldukça uygundur. Ancak standart berelerin asimetrik takarak kendi stilinizi oluşturabilir, yüz hatlarınıza uyumlu görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Yuvarlak yüz tipi: Bu soft yüz hatlarına uzunluk kazandırabilecek bere modelleri önerilir. Kukuleta, kulaklı ve kedi tasarımlı özel bere modelleri kullanabilirsiniz.
  • Uzun yüz tipi: Daha oval bir yüz tipi görünümü için yüksek berelerden kaçınmak gerekir. Bu nedenle bol, gevşek, salaş ve yanlara doğru hacimli bereler önerilir. Bununla birlikte siyah bere gibi koyu trenlerden kaçınmak gerekebilir.
  • Kalp yüz tipi: Sivri çene ve geniş alın ile karakterize edilen bu yüz tipinde daha çok kulakları gizleyen ve pilot model bereler kullanılır.

Bereler farklı modellerden oluştuğundan giyim trendlerini öne çıkaran aksesuarlar olarak bilinir. Bununla birlikte tıpkı kadın cüzdan modelleri gibi hem fonksiyonel hem de görsel açıdan öne çıkarlar. Siz de berelerin tüm avantajlarından yararlanmak isterseniz Barcin.com sayesinde Nike, Puma, Reebok gibi ünlü spor markalarının aksesuarlarına göz atabilir, uygun bere fiyatları sayesinde dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Mini Spor Sırt Çantaları ile Yüklerinizden Kurtulacaksınız!

Mini Spor Sırt Çantaları ile Yüklerinizden Kurtulacaksınız!

Hiçbir Zaman Modası Geçmeyecek Spor Giyim Ürünleri

Hiçbir Zaman Modası Geçmeyecek Spor Giyim Ürünleri