in

Bu fiyata bu rahatlık?

Nike Dual Fusion ST spor ayakkabı fiyatından beklenmeyecek konforu ve kalitesiyle spor ayakkabı almayı düşünenler için çok iyi bir seçenek.

Gövdede kullanılan malzeme sayesinde hem hava alan hem de olağanüstü hafiflik sunan ayakkabı, bağcıkların yerleşimi ve tasarımıyla ayağınızı tam olarak kavrar, adeta bir bütün olarak doğal ve rahat bir yürüyüş sağlar.

İki tabakalı orta taban sayesinde ayağınız olağan üstü yastıklama ile yumuşak bir yürüyüş deneyimi yaşarken ayakkabının da dayanıklılığı artırılıyor. İç astarı sayesinde de ayağınızın rahatlığı en üst düzeye çıkarılıyor. Tabanın topuğa yakın kısmında diğer bölümlere göre daha yumuşak tasarlanan bölüm, koşarken ya da yürüyüşte yere her bastığınızda daha konforlu hissetmenizi sağlayacak.

Kadın ve erkek modelleriyle herkes için büyük rahatlık, modern tasarımıyla karşı koyulamaz çekicilik sunan Nike Dual Fusion ST; tam anlamıyla fark yaratan bir model.

Siz de Nike Dual Fusion ST spor ayakkabıya, üstelik bu fiyata ve kargo ücreti ödemeden sahip olmak istiyorsanız hemen buraya tıklayın.

Nike Dual Fusion ST Bayan

Nike Dual Fusion ST Bayan

Nike Dual Fusion ST Bayan

Nike Dual Fusion ST Erkek

Nike Dual Fusion ST Erkek

Dünya Kupası topları 1970 Meksika – adidas Telstar

Efsane Formalar: Tarihten Bugüne Bayern Münih