in

Nike oyunun kurallarını yeniden yazıyor

Nike ve dünyaca ünlü GPS üreticisi TomTom’un birlikte ürettiği kol saati Nike+ SportWatch GPS bugün Uluslararası Tüketici Elektroniği şovunda tanıtıldı.

Nike+ SportWatch GPS, benzersiz fonksiyonları, göz alıcı tasarımı ve dünya üzerinde 4 milyondan fazla üyesi bulunan koşu topluluğu www.nikeplus.com’a doğrudan bağlantısıyla amatör ve profesyonel koşuculara dünyanın en dinamik ve motive edici koşu deneyimini yaşatmayı hedefliyor.

Nike+ Programı ile 2006 yılından bu yana sporu farklı bir boyuta taşıyan Nike, bu yeni saat ile oyunun kurallarını tamamen değiştirmeye kararlı. Oldukça kullanışlı arayüzü sayesinde koşu esnasında kullanıcıya gerekli bilgileri kolayca aktaran Nike+ SportWatch GPS sayesinde Nike+ programına dahil olabilir, diğer koşucularla tanışabilir, kendi istatistiklerinizi sisteme kaydedip, size özel bir koşu programı yaratabilirsiniz.

Nike+ SportWatch GPS’in 1 Nisan 2011’den itibaren Amerika Birleşik Devleteri ve İngiltere’de, 1 Temmuz’dan sonra da tüm dünyada satışta olması planlanıyor.

Messi’nin kramponları çalındı

Dünya Kupası topları 1970 Meksika – adidas Telstar