in

Chloe Ting’in En Çok Tercih Edilen 5 Spor Videosu

Chloe Ting'in En Çok Tercih Edilen 5 Spor Videosu

Dijital dünya spor yapmayı her geçen gün daha kolay ve erişilebilir hale getirirken YouTube’da video çeken eğitmenlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Tamamen ücretsiz ve eğlenceli videoları ile tüm dünyayı sarsan eğitmenlerden biri de Chloe Ting. Üstelik spor ve egzersiz dünyası ile ilgileniyorsanız Chloe Ting program ve challange’larından habersiz olmanız neredeyse imkansız. Eğer duymadıysanız YouTube’da yaklaşık 24.3 milyon takipçisi olan Avustralyalı antrenörün en çok ses getiren 5 egzersiz videosunu bugün sizler için ele aldık.

Chloe Ting ile Evde Spor

1986 doğumlu Avustralyalı fitness antrenörü Chloe Ting, 2011 yılından beri YouTube’da egzersiz videoları çekmektedir. Ting, özellikle Tik Tok içerikleri ve büyük değişimler yaratan challenge görselleri ile popülerleşmiştir. Chloe Ting, sürekli güncellediği programları ve meydan okumaları sayesinde evde spor yapmayı eğlenceli ve ulaşılabilir hale getirir. Özellikle yeni başlayanlar için kısa süreli ve etkili egzersizlerle herkesin evde spor yapmasını kolaylaştırır. Chloe Ting challenge programları iki veya dört haftalık süreler içerisinde vücudunuzda büyük değişimler oluşturmak üzere planlanır. Tek yapmanız gereken egzersiz giyim ve ekipmanlarını hazırlamak. Böylece kısa sürede, ücretsiz ve pratik bir şekilde egzersiz yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Chloe Ting ile Bölgesel İncelme

Chloe Ting tüm vücut zayıflama egzersizleri kadar kol, bacak, karın, kalça, bel veya sırt gibi spesifik bölgelere yönelik olarak hazırladığı videoları ile popülerdir. Bölgesel inceltme videolarının çoğu ekstra egzersiz ekipmanı olmadan kendi vücut ağırlığınızla yapılabilir. Ancak Chloe Ting bacak inceltme gibi bölgesel videolarda direnç bandı ve ağırlıklar kullanılarak daha ileri seviyede fitness beklentilerine yönelik düzenlemeler de vardır. Chloe Ting bel inceltme videoları da sosyal medyada viral haline gelen pek çok görsel ile yankı uyandırır. Chloe Ting bölgesel incelme videolarının bu denli ses getirmesinin nedeni kısa ve eğlenceli olmasıdır. Yalnızca egzersiz ayakkabısı ve kıyafetleri ile öğle molasında bile bölgesel olarak incelebilirsiniz.

Evde Sporu Eğlence Haline Getiren Chloe Ting Programları

Chloe Ting, bölgesel incelmeden HIIT antrenmanlarına kadar vücudunuzu tepeden tırnağa çalıştırmak için ihtiyacınız olan çeşitli programlar sunar. Chloe Ting 2 Weeks Shred, Summer Shred, Weight Loss, Hourglass Challenge gibi çeşitli programları web sitesinde tamamen ücretsiz olarak sunar. Oldukça eğlenceli ve herkesin beklentilerine yönelik olarak hazırlanan videolar aynı zamanda YouTube’da sürekli olarak güncellenir. İşte spor rutininizi eğlenceli ve ulaşılabilir hale getiren Chloe Ting Türkçe alt yazılı videoları!

  • Chloe Ting 2 Haftada Karın Antrenmanı (Abs in 2 Weeks): İki haftada daha güçlü gövde ve karın kaslarına sahip olmanız için hazırlanan bu antrenman, tüm dünyada en çok ses getiren Chloe Ting videoları arasında yer alır. 484 milyon izlenmesi olan bu videoda core kuvvetini ve stabiliteyi artırmak için egzersizler mevcuttur
  • Chloe Ting Zayıflama İçin Her Gün Yap Egzersizi (Do This Everyday to Lose Weight): Yaklaşık 15 dakikalık bu egzersiz videosu en sevilen Chloe Ting kilo verme programları arasında yer alır. Tüm vücudu çalıştıran egzersiz videoları her seviyeye uyarlanabilir hareketlere sahiptir.
  • Chloe Ting Zıplamasız Tüm Vücut Egzersizi (Full Body No Jumping): Eğer apartman dairesinde yaşıyorsanız spor yaparken komşularınızı rahatsız etme konusunda endişe duyabilirsiniz. Bu video komşularınız rahatsız olmadan tüm vücudu çalıştırabileceğiniz HIIT antrenmanlarından oluşur.
  • Chloe Ting Gövde ve Kol Antrenmanı (Core & Arms Workout): Hem gövdeyi hem de kolları çalıştırmak üzere programlanan bu video, üst vücudu güçlendirmeye yardımcıdır. 10 dakika içerisinde kol ve karın kaslarını hedefleyen bir antrenman için bu videoyu tercih edebilirsiniz.
  • Chloe Ting Isınma Hareketleri (Warm Up): Hangi antrenman videosunu uygularsanız uygulayın, öncesinde ısınma yapmanız önemlidir. Yaklaşık 6 dakikalık bu ısınma videosu aynı zamanda güne hızlı bir başlangıç için harikadır.

Siz de spor salonu üyeliği olmadan ücretsiz ve eğlenceli bir şekilde spora başlamak için Chloe Ting videolarını deneyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm giyim, ayakkabı ve egzersiz aksesuarları Barcin.com’da sizleri bekliyor!

Futbolcuların Korkulu Rüyası Menisküs Yırtılması!

Futbolcuların Korkulu Rüyası Menisküs Yırtılması!

Birbirinden Renkli Çoraplarla Stilinizi Canlandırın

Birbirinden Renkli Çoraplarla Stilinizi Canlandırın